Wpis z mikrobloga

Z wykopu dowiedziałem się mniej więcej tyle w ostatnim roku:

- BRAK polityki z Bialorusią i izolowanie jej sprawiło że wepchnięto Baćkę w objęcia Putina co zbliżyło Rosję do naszych granic
- ZBYTNIE bratanie się Ukrainy z NATO i Zachodem sprawiło że Putin musiał zawalczyć o swoją strefę wpływów co zbliżyło Rosję do naszych granic

Dziękuję pan wykop XD
#ukraina #wojna #bialorus
  • 5
@spike10: Co ciekawe to niestety mam pamięć do takich pierdół i Korwin od lat tak mówił, na co powazni ludzie reagowali oburzeniem, a po tych wszystkich akcjach na Białorusi mainstreamowe media podawały dokłądnie taką narrację jak Janusz XD Ja wciąż uważam tak jak ty że to była mrzonka ale niesamowite jak zmienia się percepcja po fakcie
@Jestem_robotem123: To nie była mrzonka według mnie. Trzeba było prowadzić taką politykę, aby Białoruś była w stanie być samodzielnym państwem pomiędzy zachodem, a wschodem. Aby trochę współpracowała ze wschodem, a trochę z zachodem. Trzeba było również zaniechać prób demokratyzacji Białorusi - one i tak nie mogły się powieść. Celem Łukaszenki było zachowanie suwerenności - nie chciał, aby Białoruś została w zasadzie częścią Rosji. Nie chodziło o to, aby włączyć Białoruś do