Wpis z mikrobloga

Sama druga połówka to trochę za mało na walentynki. Przydałaby się też ta pierwsza połowa pizzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego, zaplusuj ten wspis, aby wziąć udział w rozdajo 50 zł na #pysznepl i zamówić sobie średnia hawajska albo inne tam kebaby według Twojego uznania. ()
Wyniki koło 20.

A teraz, powazna sprawa, która póki co idzie bardzo dobrze, ale jeszcze jest potrzebna odrobina wsparcia. Do meritum: ten słodki koteczek z pic rel (jest naprawdę uroczy, w komentarzu załączę filmik :3) zachorował na zakaźne zapalenie otrzewnej. Schorzenie wyleczalne i póki co leczenie odnosi skutki. Niestety, jest to cholernie/dość drogie [wybierz wariant, zależnie od tego czy jesteś programista 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)]. Jeden dzień leczenia to koszt 150 zł, a terapia trwa aż 90 dni.
Dlatego plz, kliknij w link i wesprzyj Mruczka dowolną kwotą:
https://pomagam.pl/emhyr#


https://pomagam.pl/emhyr#

#ratujemykitku #kotki #koty #zwierzaczki #rozdajo #pysznepl
Pobierz Moseva - Sama druga połówka to trochę za mało na walentynki. Przydałaby się też ta pi...
źródło: comment_1644819987DpIrP50nMMdmVrIWDCHWrB.jpg
  • 211
@Marciniacus: uporczywe leczenie faktycznie jest kontrowersyjne. Ale w przypadku FIP, gdzie całkowity powrót do zdrowia jest możliwy - to chyba inna sprawa? To nie jest przedłużanie cierpienia, gdzie kot będzie chory do końca życia.
Nie wiem może byłem wychowany w innej kulturze, ale serio? 13 tysięcy to pieniądze, za które można byłoby uratować wielu LUDZI, istot, które w hierarchii stoją znacznie wyżej od #!$%@? kota. Ale oczywiście, to już pozostawiam ocenie wpłacającym czy życie kota jest warte 13 tysięcy złotych.
@Ap-maokai-abuser: masz smartfona? Kablówkę? Lubisz słodycze/używki/ciuchy/podróże/wstaw własne? Wiesz ilu bezdomnych można by za to nakarmić? Wiesz. To po co zaglądasz innym do portfeli? Rozumiem, że żyjesz jak asceta? Nie zostałeś przypadkiem wychowany w kulturze, w której ratowanie ludzkiego życia stoi w hierarchii wyżej niż (parafrazując) #!$%@? srajfon? Ja nikomu tej kasy siłą nie wyrywam, oprócz tego ciągnę dwa etaty, bo zbiórka finansuje tylko część leczenia. Miłego dnia.
@La_Mia: #!$%@? zrozumiales z tego co napisalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Juz #!$%@? os tego ze kot to takie zwierze co uratujesz go ,dasz jedzenie, dasz dom, a on cie i tak osra przy pierwszej lepszej okazji i w żaden sposób nie okaże nic ponad zwykłe przyzwyczajenie do właściciela.