Wpis z mikrobloga

Sama druga połówka to trochę za mało na walentynki. Przydałaby się też ta pierwsza połowa pizzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego, zaplusuj ten wspis, aby wziąć udział w rozdajo 50 zł na #pysznepl i zamówić sobie średnia hawajska albo inne tam kebaby według Twojego uznania. ()
Wyniki koło 20.

A teraz, powazna sprawa, która póki co idzie bardzo dobrze, ale jeszcze jest potrzebna odrobina wsparcia. Do meritum: ten słodki koteczek z pic rel (jest naprawdę uroczy, w komentarzu załączę filmik :3) zachorował na zakaźne zapalenie otrzewnej. Schorzenie wyleczalne i póki co leczenie odnosi skutki. Niestety, jest to cholernie/dość drogie [wybierz wariant, zależnie od tego czy jesteś programista 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)]. Jeden dzień leczenia to koszt 150 zł, a terapia trwa aż 90 dni.
Dlatego plz, kliknij w link i wesprzyj Mruczka dowolną kwotą:
https://pomagam.pl/emhyr#


https://pomagam.pl/emhyr#

#ratujemykitku #kotki #koty #zwierzaczki #rozdajo #pysznepl
Moseva - Sama druga połówka to trochę za mało na walentynki. Przydałaby się też ta pi...

źródło: comment_1644819987DpIrP50nMMdmVrIWDCHWrB.jpg

Pobierz
  • 211
  • Odpowiedz
Hierarchia wygląda raczej tak:
Ładne kobiety > Zwierzęta> Brzydkie kobiety > Ładni mężczyźni > gunwo > Brzydcy mężczyźni
Z jednej strony smutno mi, że to tak działa a z drugiej to ciekawe kto tam niby wpłaca.
  • Odpowiedz
  • 1
Ludzie mogą skombinować sobie pieniądze skądkolwiek, kot nie zarobi pieniędzy. Co to w ogóle za argument "nie wpłacaj na kota, bo ludzie nie mogą zebrać na leczenie"? Mam w dupie ludzi i 1000 razy wolałbym wpłacić na tego kota, zresztą zaraz to uczynię, żeby takim peudoempatycznym polaczkom jak ty pękł anus


@murmurlrl czekaj czekaj, a to zwierzę przypadkiem nie ma właściciela? Właściciel niech kołuje hajs, bierze pożyczki jak mu zależy a jak
  • Odpowiedz
@kaydan: nie wiem co wy w głowie macie idioci, nikt nie każe wpłacać wam, chcesz to wybierz sobie 10 zbiórek na chorych ludzi i tam zapłać, no ja #!$%@? ja swojego psa też traktuje jak członka rodziny i zrobiłbym wszystko żeby mu pomóc.
  • Odpowiedz
@Prinz_Eugen: mamy przygarniętych pod dostatkiem. Z tego co najmniej połowa nieplanowana. Można było olać i dać zdechnąć z głodu, choroby, zarobaczenia. Wtedy byłbyś usatysfakcjonowany?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@murmurlrl: wpłacaj sobie na co chcesz mam bekę z takich bambinistow jak ty co mówią że wola zwierzęta od ludzi. Typ żebra hajs bo mu zwierzę zdycha a ty wielki dobroczyńca dasz mu swoje 10 złoty żeby kot po wegetował sobie jeszcze 2 lata i zdechł pod autem albo #!$%@? gdzieś do lasu bo będzie mieć, jak teraz ma, #!$%@? na właściciela bo to #!$%@? kot
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ludzie nie mogą zebrać na leczenie a tu na kota wpłacaj no bez jaj....


@Dbzdur: Fakt, przykre, ale w sumie co ma zrobić z tym kotem, skoro on żyje i może żyć? Utłuc?

@localoca: nie, niech sobie go leczy ze swoich pieniędzy a nie żebra w internecie. Ta zbiórka nie różni się niczym od tych co zbierają na wakacje, nowe auto itp.
  • Odpowiedz
Specjalnie dla Was - tych dopingujących, jak i wyliczających innym co powinni, a czego nie: świeżutki filmik z Emhyrem. Zbiórkę zaktualizuję wieczorem, dojdzie nam usg, może będą już i nowe wyniki badań.

Tymczasem Emhyr (no faktycznie... kwalifikujący się do uśpienia jak ta lala - taka dygresja, weci nie usypiają zwierzat na życzenie. Można najwyżej czekac i patrzeć, aż stan będzie na tyle tragiczny, że będzie kwalifikował do eutanazji. A co by się
  • Odpowiedz
@Moseva: Chciało się mieć kota a teraz wszyscy mają zrzucać się na leczenie?
Może później opłacimy jeszcze karmę, zabawki i inne rzeczy gdyż wiadomo, że posiadanie zwierzaka to tylko przyjemność za którą inni powinni płacić.

Przecież 13k dla dwóch dorosłych osób nie powinno być problemem jeśli jakkolwiek im zależy na tym.
  • Odpowiedz
murmurlrl czekaj czekaj, a to zwierzę przypadkiem nie ma właściciela? Właściciel niech kołuje hajs, bierze pożyczki jak mu zależy a jak nie to niech uśpi i niech nie zgrywa wielce opiekuńczego cudzym kosztem.

Kot do uśpienia. Szkoda hajsu.

ludzie nie wiedzą, że są na prawdę większe potrzeby

13 koła na leczenie #!$%@? sierściucha xdddd

kotka oszczędzić i uśpić.


@Emble
@kaydan
@taki_typa
@panropuch
@pz2kk

Twój hajs? Nie.
Ty decydujesz co ktoś robi z
  • Odpowiedz