Wpis z mikrobloga

Hej @CalibraTeam, miałem już się nie udzielać w twoich tematach ale aż mnie nosi po przeczytaniu ostatniego więc dorzucę swoje trzy grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Uciekaj od tego 'dewelopera' jak najdalej możesz. Nie, nie jest normalne że płacisz roczną daninę za własne miejsce parkingowe aż do momentu sprzedaży mieszkania. W życiu się z czymś takim nie spotkałem. Sprawdź czy nie ma kruczka otwierającego dewowi furtke na przekazanie (sprzedaż) miejsca komuś innemu bez twojej zgody lub całkowitą zmianę abonamentu.

Nie, nie jest normalne że szanujący się deweloper zrywa z tobą umowę co by sprzedać lokal komuś innemu za większe pieniądze a potem wraca do ciebie. Takie machlojki są na poziomie nędznego agenta nieruchomości. Jak na tym etapie tak kombinuje to będzie tylko lepiej. A twoja przygoda z deweloperem się dopiero zaczyna.

Nie, nie jest normalne że nie chcesz nawet jego nazwy podać i ostrzec innych wykopków jak tak cię próbuje na każdym kroku dymać.

2. To co na wizualizacji pokazałeś to nie jest kuchnia, to nawet ciężko nazwać aneksem. Rozumiem moze dużo nie gotujesz ale tu będziesz miał mało miejsca nawet do nałożenia żarcia kupionego na wynos.
Postaw suszarkę na naczynia i co ci zostaje? 40 cm blatu roboczego przy samej ścianie i skrawek obok umywalki? Talerz postawisz i miejsce zajęte, nie mówiąc już o desce do krojenia.
No i o fanaberiach typu ekspres do kawy, dzbanek na wodę czy termomix zapomnij, bo i gdzie?

I uprzedzając - latanie do stołu z każdą rzeczą podczas robienia posiłku nijak się nie sprawdzi. Nie rób sobie takiej krzywdy.

Się rozpisałem... Nie ma tu za grosz zawiści, przytyków czy czegokolwiek co mi zazucales - ot dobre rady. Mieszkania do kupienia są i będą, może nie jutro czy pojutrze, więc warto poczekać na coś lepszego zamiast lecieć na szemranego dewelopera i lokal gdzie się będziesz dusic zaraz po wprowadzeniu.

#budujzwykopem #remontujzwykopem #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
Pobierz ATAT-2 - Hej @CalibraTeam, miałem już się nie udzielać w twoich tematach ale aż mnie ...
źródło: comment_1644788421cMPNadZATDAAvrdWzIZnJT.jpg
  • 7