Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie historię:
Wasz znajomy bierze ślub za jakiś czas i daje kasę swojej narzeczonej na zakup sukni ślubnej na Węgrzech. Narzeczona jedzie wraz z jego mamą wybrać suknię. Idąc ulicą widzą dwóch murzynów i narzeczona waszego znajomego momentalnie traci dla nich głowę i udają się do hotelu na threesome. Mama Waszego znajomego zostaje sama na ulicy, a zaręczyny zostają zerwane. Pewnie pomyśleliście - FAJNA ZARZUTKA 2/10. Otóż nie tym razem...

Łapcię dawkę P O T Ę Ż N E G O blackpilla.

Swoją drogą to Testo miał rację o p0lkach:

Ta p0lka jak to p0lka, zobaczyła czarną gałę, mokro jej się zrobiło i oddała mu się na tym pi#rdolonym chodniku.


#p0lka #testoviron #patologiazewsi #przegryw #blackpill #byloaledobre
tbhilt - Wyobraźcie sobie historię:
Wasz znajomy bierze ślub za jakiś czas i daje ka...
  • 157
@matka_boska_w_klapie:

Też mi śmierdzi ta historia, chociaż z drugiej strony tak nieprawdopodobna że może prawdziwa. Tak czy inaczej to co powinno niepokoić bardziej jest fakt, że poprzez taką tanią kontrowersję tv uprawia tzw "gaslightning" i normalizuje takie zachowania (bo skoro tak swobodnie ktoś mówi o tym w tv to nie może być coś aż tak złego czy niewyobrażalnego)


o cholera, emancypacja kobiet i gadziego mózgu ( ͡° ʖ̯ ͡
@matka_boska_w_klapie Jak to obejrzałem dokładnie o tym pomyślałem.

Historia może być zmyślona - teraz dużo są w stanie ludzie powiedzieć, żeby zyskać rozgłos w sieci i stać sie sławnym.
Nagladnianie tego w TV z takim usmiechem to nic innego jak normalizowanie takiego zachowania - zdrada podczas kupna sukni slubnej z dwoma murzynami, a na dodatek na koniec wychodzi takie oiekne i zdrowe dziecko. Troche brzmi jak reklama - p0lko puszczaj sie
@pl4tin3: https://www.merriam-webster.com/dictionary/gaslighting

: psychological manipulation of a person usually over an extended period of time that causes the victim to question the validity of their own thoughts, perception of reality, or memories and typically leads to confusion, loss of confidence and self-esteem, uncertainty of one's emotional or mental stability, and a dependency on the perpetrator


Może faktycznie użyłem skrótu myślowego - chodzi mi o to że to telewizja poprzez serwowanie kontrowersji