Wpis z mikrobloga

Witam, na wstępie sorki jeżeli kogoś zawołałem niepotrzebnie. Mam nadzieje że nie zapomnieliście o mnie, otóż pod ostatnim wykopem sporo osób zadeklarowało się wystawić swoje przedmioty na aukcje charytatywną.

Myślę że teraz jest odpowiedni moment, aukcje na Allegro potrwają 10 dni, w poniedziałek zrobię wykop więc mamy cały łikent na ogarnięcie aukcji i wrzucenie co tam macie. Sam już wystawiłem 3 przedmioty i wkrótce wystawię jeszcze kilka.

JAK WYSTAWIĆ PRZEDMIOT:
Można wystawiać przedmioty na licytację ze swojego konta na mój cel korzystając z tego LINKU. Lub wpisać w cel zbiórki 13410. Bardzo proszę aby ustawić 10 dni. Jeżeli nie macie konta Allegro proszę o priv. Moje konto allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/Greg_Por

Mordeczki dziękuje za każdy wystawiony przedmiot, myślę że dzięki wam to będzie udana akcja.

@minvt @Dddkop @Paula_pi @Mateusz323 @Kaczqn @Mariusz_Drugi @donio721 @tajemny-poliszynel @100piwdlapiotsza @Tonari_Totoro @michal1498 @wron3k @pzury_cezara @qwerzzz @braznik @PutOnAHappyFace @kurratttowwskii @Mt94 @Pan_Lobotomiusz @lubielizacosy @cytmirka @Velixowski @Lauda @mikolaj_koper @DocEmmettBrown @autremonde @natanyaach @austra @iEarth @penkroff @Hekken @WhatTheHeck @troche_przydlugi_login_ale_hooj @Adrian_ @lampart-marcin @dr3vil @bkwas @esti33 @arek900 @PePeZBA @Aztec26626 @Naza_Dzikowski @Fajoski @Maudee @BadamySuplementy @KwasnyPL @bati

#pomagajzwykopem #allegro #wykopefekt
GrzegorzPorada - Witam, na wstępie sorki jeżeli kogoś zawołałem niepotrzebnie. Mam na...

źródło: comment_1644672123h7gVbS7lYJn6SS3xf5wuK4.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz