Wpis z mikrobloga

@ryzka1990: smiech wykopków z lasek w wojsku, to totalna hipokryzja patrząc, jak większość z nich w razie W spieprzalaby przed mundurem


@gangsteris: Przed jakim mundurem?! Szczytem ich odwagi jest otwarcie drzwi listonoszowi jak mamy akurat nie ma w domu. Banda zacofanych dębili krytykujących wszystko i teorią do każdej sytuacji. Serio, kiedyś ten portal miał fajny poziom, teraz to tylko ściek społeczny. Tak wiele osób wspomina tutaj, trzeba robić zupełnie odwrotnie
@IlikeTrains: Nie musisz ginąć, sam służę i uważam, że śmierć na polu bitwy jest przereklamowana, ale wpienia mnie wytykanie np. lasek w wojsku i obrzydliwe żarty z gwałtu, kiedy to może spotkać równie dobrze osobe tobie ci bliską. W razie W uciekaj, proszę bardzo, ale gdy kurz opadnie i ktoś za ciebie odwali brudna robotę i nawet zginie, to nie uważasz, że powrót do kraju z ktorego uciekałeś bedzie obrzydliwą hipokryzją?
smiech wykopków z lasek w wojsku, to totalna hipokryzja patrząc, jak większość z nich w razie W spieprzalaby przed mundurem


@gangsteris: gówno wiem, więc się wypowiem: mam wrażenie, że laska w woju ma łatwiej niż losowy wykopek by miał ( ͡° ͜ʖ ͡°) laski mają czas wypinać dziubki (może nie tylko) na instagram, na pewno przeżywają tam ciężkie chwile
smiech wykopków z lasek w wojsku, to totalna hipokryzja patrząc, jak większość z nich w razie W spieprzalaby przed mundurem


@gangsteris #!$%@?śmy, bo wojna to nie gra komputerowa, a na zdjęciu sa 2 zadowolone glony prężące się do selfie. Gdzie tu hipokryzja?

Dla mnie płeć nie ma tu nic do rzeczy - wypinanie dzióbków jest po prostu absurdalnie żenujące w kontekście tego, że za tydzień jedna może z siebie zbierać flaki drugiej.
@IlikeTrains to Ukraińcy też mają się poddać? Lewackim tokiem myślenia powinni poddać się ruskim i żyć pod ich butem, bo nie są zamożni. Jakby samo lewactwo mialo tworzyć państwo to #!$%@? by z niego było. Same karaluchy co w popłochu zostawiliby własną matkę, aby ratować tylko własne dupsko. Nie walczyłbym za pis tylko za miejsce, w którym mieszkam, żyje i rodzine, o którą najbardziej tutaj chodzi. Chcę żeby moje dzieci mogły żyć
to Ukraińcy też mają się poddać?


@Matti28: Tak. Ukraina to państwo gloryfikujące banderowców, które najlepiej podzielić.

Lewackim tokiem myślenia powinni poddać się ruskim i żyć pod ich butem, bo nie są zamożni.


Nie jestem ani trochę lewicowcem.

Nie walczyłbym za pis tylko za miejsce, w którym mieszkam, żyje i rodzine, o którą najbardziej tutaj chodzi. Chcę żeby moje dzieci mogły żyć w swoim kraju bez poniewierania ich za granicą lub w