Wpis z mikrobloga

Blok Pod Napięciem In-Depth Tour

Witam grupę w ten sobotni poranek! Jak widać panuje odwilż, dlatego prosiłem o zabranie peleryn i parasolek. Buty nieprzepuszczające wodę będę również wskazane. Prowiant dzisiaj zbędny - wszak pod nosem mamy ten oto amerykański bar z szybkim jedzeniem oraz Żabkę, standardową usługę każdej nowej pato - i nie tylko - inwestycji we współczesnej Polsce.

Dzisiaj przyjrzymy się szeroko komentowanemu nowotworowi z ubiegłego roku, którą nagrodziłem Betonowym Laurem Dewelopera im. Jacka Majchroskiego za rok 2020. Jest to jedyny znany mi przypadek, gdzie bloki wybudowano między linią wysokiego 110kV, tak aby mieszkańcy mogli suszyć na nich pranie za pomocą specjalnych wysięgników a ich dzieci robić eksperymenty z jarzeniówkami na fizykę. Oczywiście nie muszę wspominać, że mieszkania były wykupione na etapie wizualizacji? Chodźmy to zobaczyć na własne oczy.

#zlotawolnoscdeweloperska
#nowahuta #krakow #patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Blok Pod Napięciem In-Depth Tour

Witam grupę w ten sobotni poranek! Ja...

źródło: comment_16446503680TckgptXUCqSRDtbB3hPzR.jpg

Pobierz
  • 247
  • Odpowiedz
ale wiecie ze takie place zabaw to powstaja tylko dlatego ze sa przepisy ktore nakazuja deweloperom budowac takie abominacje? nie moga sie umowic ze kazdy oddaje czesc terenu i na nim buduja w kilka firm jeden wiekszy plac zabaw tylko musza stawiac takie ch*jozy


@scietydrwal: Eh, złe prawo wymaga placów zabaw, eh. Biedny ten dewel. Gdyby nie to prawo, to byłby o, taki plac zabaw. Eh.
  • Odpowiedz
@DerMirker: wpadnij kiedyś do Wrocławia, czekają Cię podobne perły architektury ;) a póki co możesz zerknąć online na ofertę firmy Develia (dawne LCC) - Mist House przy ul. Mglistej. Z balkonów będzie wieszane pranie na przewodach wysokiego napięcia.
Ładowanie telefonu bezprzewodowo bez użycia ładowarki w cenie.
  • Odpowiedz
@DerMirker: we Wrocławiu, na Księżu, jest osiedle gdzie na srodku jest... szklarnia z chryzantemami. Bylem tam robic pare rzeczy w jednym z mieszkań latem, to paliło na balkonie niemiłosiernie od tego. Oczywiscie inne objawy patodeweloperki tez są, czyli dojazd do bani, a z sasiadem z bloku obok podaje reke przez balkon. Mysle ze warte opisania.
  • Odpowiedz
@creaf: Serio to jest jedno mieszkanie z tyloma balkonami? Oni od początku nie zakładają ze ktoś to kupi dla siebie, wszystko z góry ustawione pod wynajem „apartamentów”?
  • Odpowiedz
Centralna jest w porządku


@DerMirker: Centralna i Sołtysowska to są ulice, gdzie znajdziesz wszystko. Od stodół do biurowców kończąc na zakładach przemysłowych.
  • Odpowiedz
Z tego co pamietam to nie są jakieś wielkie odległości, wiec tutaj zapewne są zachowane na granicy,


@Wykuwrizator: nie są, sprzedawano nie mieszkania, a lokale z funkcją mieszkalną.
  • Odpowiedz
Bawi mnie, że na takie kurniki najbardziej narzekają osoby ktore w nich nie mieszkają xd jeżeli ktoś to kupił i mu w jakimś stopniu odpowiada, to nie rozumiem oburzenia.


@m76859: a czego się spodziewałeś, że będą narzekać mieszkańcy? To tak jakby się przyznali, że podjęli zła decyzję, zmarnowali pieniądze, byli głupi. Ludzie tak nie robią, racjonalizują swoje decyzje, jedynie ktoś patrzący z boku może obiektywnie ocenić sytuacje
  • Odpowiedz
@DerMirker pamiętaj że mode na tym portalu banują randomowe posty (wszystkich tylko nie rumuna( ͡ ͜ʖ ͡)) , zdarza się. Jak zwykle świetna robota i quality content zaserwowany, wrzucam do obserwowanych ()
  • Odpowiedz
@DerMirker: bardzo fajna wycieczka i generalnie wpis, daleko mi do Krakowa a czuje sie jakbym już kiedyś tam był xD polska architektura niezmiennie zadziwia
  • Odpowiedz