Wpis z mikrobloga

Blok Pod Napięciem In-Depth Tour

Witam grupę w ten sobotni poranek! Jak widać panuje odwilż, dlatego prosiłem o zabranie peleryn i parasolek. Buty nieprzepuszczające wodę będę również wskazane. Prowiant dzisiaj zbędny - wszak pod nosem mamy ten oto amerykański bar z szybkim jedzeniem oraz Żabkę, standardową usługę każdej nowej pato - i nie tylko - inwestycji we współczesnej Polsce.

Dzisiaj przyjrzymy się szeroko komentowanemu nowotworowi z ubiegłego roku, którą nagrodziłem Betonowym Laurem Dewelopera im. Jacka Majchroskiego za rok 2020. Jest to jedyny znany mi przypadek, gdzie bloki wybudowano między linią wysokiego 110kV, tak aby mieszkańcy mogli suszyć na nich pranie za pomocą specjalnych wysięgników a ich dzieci robić eksperymenty z jarzeniówkami na fizykę. Oczywiście nie muszę wspominać, że mieszkania były wykupione na etapie wizualizacji? Chodźmy to zobaczyć na własne oczy.

#zlotawolnoscdeweloperska
#nowahuta #krakow #patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Blok Pod Napięciem In-Depth Tour

Witam grupę w ten sobotni poranek! Ja...

źródło: comment_16446503680TckgptXUCqSRDtbB3hPzR.jpg

Pobierz
  • 247
  • Odpowiedz
  • 5
Przyjechałem do Krakowa 3 tygodnie temu, mieszkać na rok, choć mieszkanie mam piękne to samo miasto odbieram jako jedne z najbrzydszych. Rok w Katowicach to sielanka w porównaniu z panującym tu syfem. Kraków jest spoko, ale przyjechać raz na rok polazic po starym mieście, Wawel zobaczyć( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wut? Kamienice to bardzo grube ceglane ściany. Problemem mogą być jedynie stropy.


@DOgi: mieszkałem w 3 kamienicach, w jednej dosłownie słyszałem każde słowo sąsiada gdy rano rozmawiał z innym domownikiem.
W drugiej kamienicy było znośnie, ale bez szału, a tu gdzie teraz mieszkam słyszę nawet kaszel sąsiada¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@DerMirker: Swoją drogą, zawsze jak wracam z pracy, chociaż teraz już jest widno, ale jak było ciemno, to od strony Andersa zawsze zwracam uwagę w ilu oknach świeci się światło, to może maksymalnie w 10% mieszkań. Zastawiam się ile osób kupiło tam mieszkania z taką myślą "od razu mieszkaniową", a jaki % to jednak jakaś inwestycja dla wynajmu, trzymanie pieniędzy w nieruchomości zamiast na lokacie itp.

Mieć balkon 10 m
  • Odpowiedz
Czy jest coś złego w Żabce innych usługach typu przedszkole czy dentysta pod nosem? Mieszkałem w bloku gdzie cały parter był właśnie przeznaczony na usługi i było to bardzo wygodne.
  • Odpowiedz
Dziękuję panie @DerMirker za to, że stęsknionej krakowiance na emigracji umilasz sobotni poranek takimi pięknymi kadrami z ukochanego miasta ( ʖ̯) nie wiem kto chciałby mieszkać w tamtym miejscu, myślę że bardziej ruchliwym odcinkiem komunikacyjnym w Krakowie jest już chyba tylko obwodnica, cudownie musi tam być w godzinach szczytu
  • Odpowiedz
@kicjow: @trevoz i @m76859 coś za bardzo bronią honoru tego gówna w komentarzach, zgaduję że są tymi szczęśliwcami, załadowanymi pod same kule.
Btw trevoz odstaw alko jak uważasz że w kamienicach są papierowe ściany. A i nawet mnie nie oznaczajcie, to nie jest zaproszenie do rozmowy, jesteście solidnie powaleni.
  • Odpowiedz