Wpis z mikrobloga

@Dakkar: Dla mnie wiedzmin był gówniany właściwie tylko z powodu fabuły i nie chodzi o to że są zmiany bo to jest całkiem spoko tylko że te zmiany są strasznie źle zrobione
@pekak: A czemu mam bojkotować Amazona za prawa pracownicze? To nie obóz koncentracyjny gdzie siłą trzymają.
Ja od nich mam szybką dostawę za niską cenę i mam nadzieję, że będą dokręcać śrubę aby było jeszcze szybciej i taniej (dziękuje pan Bezos). A cz*****y co zaczną krzyczeć rasizm bo będą głosy krytyczne odnośnie jakiegoś tam serialu którego nawet nie obejrzę mnie nie obchodzą.
Pobierz K.....k - @pekak: A czemu mam bojkotować Amazona za prawa pracownicze? To nie obóz ko...
źródło: comment_164467020931hG3XZdgRDB3LPTiR695i.jpg
podoba mi się że nie macie absolutnie najmniejszego szacunku do jakichkolwiek dzieł kulturowych :) Życzę z całego serca aby ktoś się tak soczyście wysrał na coś co ty lubisz, tak jak Amazon sra na dzieła Tolkiena.


@Khaine: dzieła kulturowe są dla nas ludzi. A nie my ludzie dla dzieł. Mamy prawo je zmieniać i miksować z czym chcemy i jak chcemy.

@TurboDynamo A inni ludzie mają prawo to miksowanie i zmienianie
@pekak: ciągle się zastanawiam, czy gdyby nie gównoburze o Murzynów w tych produkcjach, to oglądając sam zwróciłbym na to uwagę xD


@Precypitat Zależy o jakiej produkcji mówisz. Wiedźmin na przykład jest tak zepsuty, że czarny elf z 1 sezonu nie ma znaczenia. 2 sezon jest i tak gorszy nawet.
@pekak: Według mnie dobrze że biorą murzynów do ról białych postaci. Ludzi z innych ras należy asymilować i pokazywać im kulturę, żeby wyszli na kogoś. Izolując czarnych od kultury białych tylko będziemy ich nadal utrzymywali w ich świecie chatek z gówna i szałasów, a tak przynajmniej zaznają kultury i może za kilka pokoleń będą tacy sami jak my.
@Korneliusz4: uuu sprawa jest dużo poważniejsza niż myślałam. Do tej pory wydawało mi się, że chodzi o kolor skory jakiejś wymyślonej postaci a tu się okazuje że ludzie się burzą o kolor skory jakiejś wymyślonej postaci

@Paula_pi umniejszanie i wyśmiewanie czegoś co jest ci kompletnie obce i obojętne.
Jak ktoś chce mieć czarnych elfów to niech sobie zrobi. Wymyślić swój pomysł a nie kradnie i zmienia czyjąś pracę
@Gandalf_Rudy: Jeżeli dobrze rozumiem to OP-ce chodziło o angażowanie czarnoskórych aktorów do ról w takich produkcjach, aby więcej osób ''niebiałych'' jarało się takimi klasykami jak LOTR. Chodzi o uatrakcyjnienie popkultury dla różnych grup, nie o samą kulturę. Na tej samej zasadzie masz Moralesa w roli Spider-Mana.
angażowanie czarnoskórych aktorów do ról w takich produkcjach, aby więcej osób ''niebiałych'' jarało się takimi klasykami jak LOTR. Chodzi o uatrakcyjnienie popkultury dla różnych grup


@Logytaze: a czemu niby, czarni wiecej placa czy cos? Przeciez na logike, lepiej przyciagac wieksza audiencje niz mniejsza