Wpis z mikrobloga

@kamil1230 no dla mnie ideałem są gry. Nie chodzi o moje wyobrażenia bo jakoś w nich nie jestem odosobniony skoro twórcy gry stworzyli dokładnie to co chciałem widzieć. Grać xd wystarczyłoby się wzorować może nawet nie tyle na samej książce co grze. Nikt się nie czepiał gry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khaine: Super słuszny argument z jedzeniem. Nie, żebym płacił za konkretne danie. Amazon kupił prawa, to adaptacja, to niech sobie nawet krasnoludy będą psami. To nadal jest interpretacja. Tak samo jak jakieś dane, to czy dostanę makaron razowy, pełnoziarnisty, wiele nie zmienia
I teraz zróbmy tak, zróbmy film który całą fabułę zamieści w Afryce przed kolonizacją ale dajmy samych białych aktorów bo przecież to nie ma znaczenia, ważne żeby była dobra fabuła. Ewentualnie damy jednego czarnoskórego żeby był oddany obraz tego kontynentu.
@r333m4k444: Tworzą swój świat który nie ma niewiele wspólnego z twórczością Tolkiena. 3 filmy od Petera Jacksona to też były adaptacje i jakoś nie było problemu z trzymaniem się materiału źródłowego. Fani liczyli na film/serial w uniwersum Tolkiena, a nie Amazona. Wykupili prawa do lotra na parę lat, więc zniszczyli szansę na wierną adaptację. Obym się mylił