Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 520
@Paula_pi: Jak widać nie rozumiesz o co chodzi ()

Tolkien szczegółowo opisywał swoje uniwersum, w tym wygląd elfów i były one wręcz blade, to co Amazon robi to jest brak poszanowania dla materiału źródłowego.
  • Odpowiedz
@Korneliusz4: uuu sprawa jest dużo poważniejsza niż myślałam. Do tej pory wydawało mi się, że chodzi o kolor skory jakiejś wymyślonej postaci a tu się okazuje że ludzie się burzą o kolor skory jakiejś wymyślonej postaci
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Jakby się tak zastanowić, elfy w różnych uniwersach się mieszały z ludźmi. Jeszcze można to przełknąć. No ale czarne krasnoludy które rodzą się w ziemi i żyją w ziemi… nie wiem. Nie.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: to niech sobie zrobią coś od podstaw swojego z czarnymi a nie się biorą za udane dzieło i wymieniają bohaterów na czarnych xD

Aaaa no tak. Nie zrobią tego bo jedyne co potrafią to wrzucać czarnych.
  • Odpowiedz
@pekak: I będzie jak z wiedzminem,ludzie bardziej płakali że są tam czarni niż zauważali ze drugi sezon to nieoglądalne gówno. Na moje wszystkich hobbitów może grać nawet Jackie Chan a krasnoludów Zac Efron,byle miało ciekawą fabułę i dawało fun z oglądania.
  • Odpowiedz
@szkarlatny_leon: Każdy efekt może zostać zjechany przez odbiorców. I wierna adaptacja i luźna interpretacja, oraz jedno i drugie może być dobre. To jest truizm, że robiąc cokolwiek możesz spotkać się z krytyką.
  • Odpowiedz
  • 79
@Paula_pi: podoba mi się że nie macie absolutnie najmniejszego szacunku do jakichkolwiek dzieł kulturowych :) Życzę z całego serca aby ktoś się tak soczyście wysrał na coś co ty lubisz, tak jak Amazon sra na dzieła Tolkiena.
  • Odpowiedz