Wpis z mikrobloga

Na moje wszystkich hobbitów może grać nawet Jackie Chan a krasnoludów Zac Efron,byle miało ciekawą fabułę i dawało fun z oglądania


@kamil1230: Jak chcą kręcić Wściekłe Pięści Hobbita, to niech sobie wymyślą uniwersum w którym będą żółci hobbici trenujący kung-fu zamiast nazywania tego Władcą Pierścieni, żeby mieć tylko chwytliwe logo.

Pewnie jakbyście zamówili spaghetti i ktoś by wam do tego spaghetti dorzucił zmielonego hamburgera, to by wam nie przeszkadzało, co nie?
@bigos555: Zgadza się, jednak w przypadku wszelakich dzieł bazujących na pewnej literaturze, dane dzieło będzie oceniane przez pryzmat pierwowzoru. A szczególnie w przypadku kamienia milowego literatury fantasy, jakim są dzieła Tolkiena. Zaletą tego świata jest to, że jest bardzo spójny, logiczny i szczegółowo opisany. Tego samego oczekiwałbym od serialu. Uproszczenia czy szaleństwa scenarzystów - okej, jeżeli są logiczne i sensowne.
@pekak a ja mam w dupie. Chodzi o to że kolorowe postacie niszczą spójność świata. Bardzo źle mi się ogląda film gdzie nie ma konsekwencji. Jak jakaś nacja jest biała to niech będzie biała. Jak jest czarna to niech będzie czarna. A jak jest biała i są też czarni to niech będzie to wytłumaczone tym że oni są uciekinierami skądś tam czy #!$%@? wie co. Ale nie że dają losowa ilość postaci
@Khaine: ty chłopie czytać nie umiesz czy ki #!$%@?? Mówię o tym że ogólnie sam casting jest drugorzędny,jak będzie dobra fabuła. Jak by w jakiejś roli dali nie wiem jakiegoś zajebistego czarnoskórego aktora np Morgana Freeman i rola byłaby świetna to płakałbyś tylko dlatego że jest czarny? Pozatym spinać się o świat fantazy z krasnoludami i elfami kek xD
@kamil1230 nie zgadzam się. Nie po to oglądam film żeby wyobrażać sobie postacie. Jak chce to gram w rpg z kumplami. Jak oglądam film to chce widzieć piękny ale i obrzydliwy xd spójny świat. Orków z paskudna morda. Pięknych elfów ( a nie #!$%@? z nadwagą albo takich typowych negro. Bez obrazy dla ten pan w wiedźminie z kuszą miał wyjątkowo paskudna mordę) i driady które mogą być brązowe na wzór kory
dzieła kulturowe są dla nas ludzi. A nie my ludzie dla dzieł. Mamy prawo je zmieniać i miksować z czym chcemy i jak chcemy.


@TurboDynamo: Przypominam że posiłki też są robione przez ludzi i dlatego wolno nam zmielić hamburgera, nie dodając do tego nawet makaronu i nazwać to spaghetti, a jak będziesz mówił że spaghetti tak nie wygląda to jesteś kulinarnym rasistą i faszystą który dyskryminuje amerykańską kulturę :)

W końcu
@Simfecstio: Czyli chcesz ogólnie swoje wyobrażenie,ja to rozumiem bo w sumie każdy jakieś ma (mi się np Yennefer w serialu nie podobała,poprostu mi to zgrzytało) ale ja w seriale zwykle oglądam,żeby się dobrze bawić i żeby fabuła była wciągająca. Co mi z tego,że wszystko będzie odwzorowane wyglądem jak w ksiazkach/trylogii filmow(bo ja np Władcy jeszcze nie czytalem) jak się okaże, że fabuła jest tak #!$%@? że zasnę w połowie odcinka.
Przypominam że posiłki też są robione przez ludzi i dlatego wolno nam zmielić hamburgera, nie dodając do tego nawet makaronu i nazwać to spaghetti, a jak będziesz mówił że spaghetti tak nie wygląda to jesteś kulinarnym rasistą i faszystą który dyskryminuje amerykańską kulturę :)


@Khaine: no i nie mam z tym problemu, to tylko żarcie. Końcowe zdanie to urojenia prawakoidalne w pełnej krasie xD

W końcu nie jest ci wolno tego
@Khaine: a co do argumentu że życzysz żeby ktoś srał na to co ja lubię otóż: Netflix realnie sra na wiedzmina,więc poprostu olałem serial i powtarzam sobie książki,które dają mi rozrywkę sporą. Disney zajechał star warsy i srają cały czas kilkoma postaciami,które ludzie znają i nie tworzą realnie nic nowego. Więc tak wiele razy się rozczarowałem i pewnie jeszcze się nie raz rozczaruje,ale nie dlatego że mam typa który inaczej wygląda
no i nie mam z tym problemu, to tylko żarcie.


@TurboDynamo: No jasne, i przecież TO NIEMOŻLIWE, aby ktoś jedzenie traktował trochę bardziej serio niż miska z żarciem (bo i tak nie ma smaku to mu wszystko jedno, byle kichę napchać xD) i się oburzał, że to przecież nie jest spaghetti xD To po prostu zwykły faszysta, który nie docenia kreatywności kucharza, nie ma innej drogi xD

I jeszcze nazista śmie