Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szybkie pytanie dotyczące związków. Umawiam się ze śliczną dziewczyną, która wyznaje identyczny do mojego zestaw poglądów i wartości. Jedyny problem w tym, że pochodzi ona z ,,prostej" rodziny, gdzie moja jest raczej ,,inteligencka". Widać też, że dziewczyna odstaje ode mnie intelektem, często brakuje jej kulturowych kontekstów do zrozumienia w pełni tego, co chcę powiedzieć. Zazwyczaj też ja więcej mówię, bo ona jest speszona, nie wie co powiedzieć.

Ma ktoś podobne doświadczenia w związkach? Warto w to brnąć?

#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620596d75137d8e1c297f4f5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 33
Ma ktoś podobne doświadczenia w związkach? Warto w to brnąć?


@AnonimoweMirkoWyznania: Mam. Generalnie każdy z nas ma jakieś wady/braki, ale te można podzielić na takie, na które można przymknąć oko i będzie się dalej żyło długo i szczęśliwie, i takie, które będą kładły się cieniem na cały związek. Sam długo starałem się ignorować podobne braki u mojej ex, ale jak rzucasz żartem sytuacyjnym, który wymaga kojarzenia faktów z wiedzy ogólnej, a
@AnonimoweMirkoWyznania: Warto, diament trzeba oszlifować zanim będzie błyszczeć. Przekreślenie jej za to że nie zna elokwentnych słów, czy nie widziała czegoś to głupota. Pokaż jej te kulturowe konteksty, pokaż jej świat którego nie zna. Przekaż tą wiedzę jeśli taki inteligent z ciebie. Nauczy się i może nawet cię przerośnie w tym. Nie musisz robić jej wykładów, ale zrobić to w formie spędzania czasu i nadrabianiu tego czego nie zna. Kino, muzyka,
Przekaż tą wiedzę jeśli taki inteligent z ciebie. Nauczy się i może nawet cię przerośnie w tym. Nie musisz robić jej wykładów, ale zrobić to w formie spędzania czasu i nadrabianiu tego czego nie zna. Kino, muzyka, sztuka, muzea, teatry, mnóstwo tematów, i okazji do wyjść na miasto.


@2564: Uczyć można dziecko, nie partnerkę.