Wpis z mikrobloga

@Lobziak: a tak serio to cała twórczość Kustoricy, Enklawa była też dobra ale trzeba pamiętać o poprawce na Serbską propagandę, Ziemia Niczyja też świetny film
Radus - @Lobziak: a tak serio to cała twórczość Kustoricy, Enklawa była też dobra ale...
  • Odpowiedz
@Radus: Teraz trafiłem na amerykański trailer Ziemi Niczyjej, kto oglądał to wie że film z paroma zabawnymi momentami, ale ogólnie mocno tragiczny, dramat mówiący o bezsensie wojny, a Ci w trailerze zrobili z tego komedie :D Ogólnie sceny przemontowali, np. na koniec żołnierz uderzajacy w twarz drugiejo, a potem dziennikarze to nagrywający - to były dwie inne nie związane sceny, kompletnie zmienili sens tego montażem.
Radus - @Radus: Teraz trafiłem na amerykański trailer Ziemi Niczyjej, kto oglądał to ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Lobziak: @6poziomprokrastynacji: @FisioX: ostatnio zagłębiłem się w temat #!$%@? filmów w internecie i z samych opowieści musiałem się wycofać. Wspomniane filmy to FUBAR, MDPOPE, Snuff R73, Daisy's Destruction.
Jak ktoś chce wiedzieć więcej to ktoś z reddita zrobił taki obrazek w postaci góry lodowej z #!$%@? filmami. Miał 8 warstw od najnormalniejszych do najbardziej #!$%@?. Serbski film był w 3 {trzeciej} warstwie xD
Na youtube jest
  • Odpowiedz