Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałbym podzielić się z Wami tragiczną historią mojego młodszego brata. Jednocześnie niech posłuży ona jako przestroga.

Był pogodnym, zawsze uśmiechniętym chłopcem, prześladowanym jednak przez równieśników za lekką nadwagę.
Odkąd pamiętam, interesował się trójbojem siłowym - na 15 urodziny kupiłem mu nawet Westside Barbell Book of Methods.
Chłopak miał naprawdę spory potencjał - wystarczyło poprawić kilka mankamentów technicznych (troszkę węższe ustawienie stóp przy przysiadzie, mocniejsze wypychanie kolan przed palce), a widziałbym go nawet jako faworyta na zawodach w kategorii U16.
Niestety, chłopak popadł w złe towarzystwo i bardzo wcześnie zaczął brać sterydy anaboliczne. Powtarzałem wielokrotnie, że ten sport to maraton, a nie sprint - że ma przed sobą jeszcze wiele lat, zanim osiągnie swój naturalny potencjał.
Z miesiaca na miesiąc coraz trudniej było z nim rozmawiać - momentami miało się wrażenie, że jego wypowiedzi są wręcz zapętlone, powtarzane wielokrotnie. Trądzik powstały w wyniku stosowania sterydów anabolicznych tylko pogłębił depresję - brat przestał wychodzic z piwnicy (mieliśmy tam zorganizowaną siłownie), przestał z nami rozmawiać, zamknął się w sobie.

Braciszku - jeśli to czytasz, odezwij się. Nie wszystko stracone, uda nam się to razem naprawić.


#mikrokoksy #heheszki #mirkokoksy #sterydy
matteo_moravietzky - Mirki, chciałbym podzielić się z Wami tragiczną historią mojego ...

źródło: comment_1644506556sOWW9IlWIxXdF6lnAcyNQf.jpg

Pobierz
  • 9