Wpis z mikrobloga

Takie tam popołudniowe oranko księżulka na Twitterze...( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przedstawiciel organizacji, która systemowo, endemiczne kryje przypadki pedofilii i samych pedofilów w własnych szeregach, zarzuca facetowi, który ma żonę i dzieci, że jest "zboczonym antyklerykałem". lol iks de ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka cytatów z ks.prof. Andrzeja Kobylańskiego:

- Szkoda, że mówimy o problemie pedofilii w Kościele w roku 2019. Mogliśmy o tym mówić 10, 15, 20 lat temu - powiedział w Polsat News ks. prof. Andrzej Kobyliński. Jego zdaniem, problem nie został odpowiednio wcześniej rozwiązany przez "znieczulicę, cynizm, hipokryzję i degrengoladę moralną duchownych i świeckich".

- Przez dziesięciolecia w Polsce, ale także w wielu innych krajach nie widzieliśmy tak naprawdę niczego złego w tym, że jakiś duchowny, tak jak to tak mówiono potocznie, lubi chłopców lub dziewczynki - dodał. Jak podkreślił, "było powszechne przyzwolenie na wiele tego rodzaju zachowań"


IMO. To właśnie dzięki takim pracownikom, jak ks. Daniel Wachowiak, ta instytucja prawdopodobnie nigdy się nie uleczy, a co za tym idzie w szybkim tempie wyginie...Wyginie, bo więcej w niej księży pokroju Wachowiaka, od tych pokroju Kobylańskiego.
Coz, nie mój cyrk, nie moje małpy - ale takie oranka zawsze chętnie poczytam.¯\_(ツ)_/¯

#kosciol #neuropa #heheszki #pedofilewiary #pedofilia #twitter #4konserwy #kler #antyklerykalizm
Pobierz s.....s - Takie tam popołudniowe oranko księżulka na Twitterze...( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przed...
źródło: comment_1644504265Dq5su6Brg1ve5bIVCwJphS.jpg
  • 4
@szunis: Katolicy wierzą, że opłatek zmienia się w realne ciało Jezusa Chrystusa. Krzyżują go i milion razy codziennie na świecie. Ta religia to zaprzeczenie wszelkich prawd i nauk Biblijnych, Jezus Chrystus nie ma z tym nic wspólnego.
@szunis: Czy aż takie pranie? Jeden rebe powie tak, inny nie?

Z kolei bawi mnie w katolicy wielką czcią darzą praktyki, ale już mniejszą moralność chrześcijańską. Takie katolickie - byle się pokazać.