Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki #slub
Post w bardzo dużym uproszczeniu.
Małżeństwo ja 38 lat, Ona 35 lat. Dwójka dzieci w wieku 8 i 5 lat.
Ja własna firma, zarobki miesięcznie ok. 15 tys PLN, moja żona nie pracuje od 10 lat.
Wybudowany dom - praktycznie z moich pieniędzy.
Dzieciakom niczego nie brakuje, co roku wakacje za granicą, ferie zimowe, korepetycje, zajęcia dodatkowe, zielona szkołą, biała szkoła itp itd.

W 2020 roku miałem rozmowę z żoną dotyczącą seksu, że czemu tego nie robimy a o "lodzie" to już nie wspomnę.
W skrócie Ona czuje się niekochana - co jest śmieszne bo #!$%@? od bladego świtu do wieczora, żeby ona mogła żyć jak księżniczka wraz z dzieciakami.

Ale ok 2021 mocne postanowienie poprawy, aplikacja przypominająca wgrana na telefon.
Przytulać żonę, mówić komplementy, masaże, nieoczekiwane prezenty i wyjścia.

Co do prezentów jeszcze dodam, że moja żona zawsze dostawała prezent na dzień matki, dzień kobiet, imieniny, urodziny, walentynki, mikołaja - i to nie był bukiet kwiatów z biedronki za 15 zł.
Gdzie ja co roku na urodziny dostawałem "skarpetki" i nic więcej.

No i przez cały rok byłem mega miły, to wyzwanie to wiele wysiłku dla mnie pogodzić pracę i czas na spędzaniu go z "żoną"

Moje obliczenia w apce:
- 79 masażów ponad godzinnych wykonanych na mojej żonie
- 57 minet
Teraz moja kolej
- seks 8 razy w ciągu roku z mojej inicjatywy
- lodzik 2 razy: w dzień moich urodzin (nawet skarpetek nie dostałem) i w dzień urodzin mojej żony, bo kupiłem jej nowe auto - przynajmniej ja to tak rozumuje.'

1 rok "#!$%@?" emocjonalnego, bycie mega miłym, kochanym itp. Gdzie przez rok w ogóle się nie zmieniło zachowanie mojej żony w stosunku do mnie i nie mówię tutaj o lodzie czy seksie.
Ona jakoś niepodeszła i mnie nigdy sama od siebie nie przytuliła (chociaż ode mnie tego wymagała).

Chyba w tym roku każe jej iść do pracy, może zrozumie jak ma dobrze, że może sobie siedzieć i nic nie robić.
Tak jeszcze na marginesie, moja żona jest tak "zmęczona" wychowywaniem dzieci, że co piątek zamawia kobietę do sprzątania domu.
Ale ja po 14h pracy mam mieć siłę zająć się dziećmi i jeszcze żoną

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6204ba965137d8e1c297e7be
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 96
serio myślisz że ktoś #!$%@? wierzy w wielkiego właściciela firmy wypacającego swoje żale na anonimowych


@robmiejski1946: ale wiesz, że pan Robert który maluje ściany lub przetyka kible to jest właśnie "właściciel firmy"?
Właśnie firma =/= garniturek i siedziba na Złotej 44, ogrom firm w Polsce to JDG i niewielkie podmioty które zatrudniają mniej niż 10 osób.

Co nie zmienia faktu, że bait skrojony pod wykopki - mężczyzna uciemiężony, żywiciel rodziny, 14h