Wpis z mikrobloga

Atorowi tak ego w------o, że aż poczułem obrzydzenie podczas odsłuchiwania tego belkotu. Tak jak zapowiadali naukowcy z dziedziny medycyny, w zestawieniu z dosyć wysokim wyszczepieniem populacji, Omicron może się okazać wirusem endemicznym. SZURY dostają spazmów, bo ich bajeczki o NWO, Masonach itd zaczyna się sypać jak domek z kart. Mialy być dochody podstawowe, turbokomuna, setki milionów ofiar szczepionek i się okazuje, że jednak medycyna miara rację, a nie SZURY.
Krytykowanie jakości transmisji przez gościa, który nie robi postprodukcji swoich wymiocin na YT, w dodatku na samym filmie podczas gadania na początku sobie beka, to jest już k---a kuriozum.
#ator
MajorParowa - Atorowi tak ego w------o, że aż poczułem obrzydzenie podczas odsłuchiwa...

źródło: comment_1644474187tHWy87l6PSrZIq9y06ooZf.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Evies1980: Nie słucham przedstawicieli rządu. To, że ty jesteś w bańce informacyjnej dla upośledzonych to nie znaczy, że wszyscy. Specjaliści WHO po przejściu fali w RPA postawili tezę, że Omicron jest wariantem endemicznym, czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@masonios72: co głupio, nie? SZURY przescigiwaly się w stawianiu coraz bardziej absurdalnych tez spiskowych i się okazało, że to specjaliści z dziedziny medycyny mieli rację i nawet WHO, które w moim mniemaniu na początku się skompromitowalo, postawilo trafna diagnozę co do wariantu Omicron.
  • Odpowiedz
@skandal01: sieje ferment, zamyka widzów w bańce informacyjnej, manipuluje informacjami stawiając swoje opinie nie podpierając ich żadnymi źródłami, ani tym bardziej wiedzą. Oglądam w celach krytyki tego belkotu, bo jestem uczulony na siermiężną propagandę i kłamstwa, a kanał wideomanipulacje jest tego najlepszym przykładem.
  • Odpowiedz
ednak wiele źródeł naukowych w tym nawet who od dawna mówiło o potencjale omicronu do zakończenia pandemii


@ratollo: tak, też się spodziewałam dużej zaraźliwości, wiele źródeł mówiło, że omnikon nie atakuje płuc dlatego jest mniej groźny - potwierdziło się.

Specjaliści WHO po przejściu fali w RPA postawili tezę, że Omicron jest wariantem endemicznym, czego nie rozumiesz?

@MajorParowa: możesz podać jakieś źródło tej informacji?
  • Odpowiedz
@MajorParowa: ustalmy jedno, on jest jednak ograniczony umysłowo i poznawczo. Od 10 lat siedzi w tej swojej kanciapie i niewiele rozumie co się wokół niego dzieje, widocznie widownie ma podobnie ograniczoną i tak sobie do nich klepie. Ja to oglądam w celach szuroznawczych. Gość ma wymyślonego menadżera, mówi o sobie per my, poci się mówiąc o jakiś szurskich teoriach, mówi o swojej żonie i dziecku, że są hipotetyczni... To bardzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@MajorParowa: "Mialy być dochody podstawowe, turbokomuna, setki milionów ofiar szczepionek i się okazuje, że jednak medycyna miara rację, a nie SZURY" xD xD xD

@masonios72: i już na pewno nie będzie nic z tego, bo akurat coś w TV powiedzieli?

Małe i średnie przedsiębiorstwa poniszczone
Inflacja wywalona
Cyfrowe id szeroko zaadaptowane globalni System oceny społecznej
  • Odpowiedz