Wpis z mikrobloga

Atorowi tak ego #!$%@?, że aż poczułem obrzydzenie podczas odsłuchiwania tego belkotu. Tak jak zapowiadali naukowcy z dziedziny medycyny, w zestawieniu z dosyć wysokim wyszczepieniem populacji, Omicron może się okazać wirusem endemicznym. SZURY dostają spazmów, bo ich bajeczki o NWO, Masonach itd zaczyna się sypać jak domek z kart. Mialy być dochody podstawowe, turbokomuna, setki milionów ofiar szczepionek i się okazuje, że jednak medycyna miara rację, a nie SZURY.
Krytykowanie jakości transmisji przez gościa, który nie robi postprodukcji swoich wymiocin na YT, w dodatku na samym filmie podczas gadania na początku sobie beka, to jest już #!$%@? kuriozum.
#ator
źródło: comment_1644474187tHWy87l6PSrZIq9y06ooZf.jpg
  • 103
@To_ja_moze_pozamiatam: No i pytałem o to Defoliatora i on mi pisał, że takie opinie ekspertów to wróżenie z fusów, że mamy do czynienia z loterią i nie możemy przewidzieć kiedy się skończy. Dużo zależy od tego czy i jakie będa kolejne warianty.
@MajorParowa #!$%@?ć Atora. Ale fajny fikołek że naukowcy przewidzieli. W UK zniesiono obostrzenia w momencie w którym było więcej zakażonych i więcej ludzi umierało dziennie niż jak wprowadzali obostrzenia gdzie zaskarżonych było mniej jak i zgonów.

No ale tak można teraz pchać propagandę że już kończyny z pandemia pomimo że jednak że zakażonych i zgonów było więcej. Żeby nie było mam w #!$%@? ta pandemię, jednak nie róbcie #!$%@? z logiki.

No
@MajorParowa: I te komentarze:

Krzysiu?? W ostatnim czasie wszyscy odpuszczają czy to możliwe że tak nagle wszędzie luzują? Myślę że te decyzje podejmuje ktoś z zewnątrz i nie tylko w Polsce. Obawiam się że to tylko krótka przerwa przed czymś najgorszym co ma niedługo nadejść. A może ma na to wpływ początek trzeciej światowej zaraz po zakończeniu olimpiady? (Proszę nagraj o tym vlog)


( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MajorParowa:

Koniec pandemii: haha! zmieniają narrację głupcy! ci co mieli zarobić, to już zarobili, teraz wymyślą coś innego!!

Pandemia trwa dalej: haha! mówiłem! chcą nas zniewolić, będą nas mordować i gnębić bez końca!

Umysł szura zawsze znajdzie takie wyjaśnienie, żeby był w nim jakiś spisek. Bez spisku szur żyć nie może.
@CreativePL: W UK zniesiono, bo Johnson zrobił imprezkę i się ludzie #!$%@?. Tu jest czysta polityka. Zresztą dlaczego UK miało by być wyznacznikiem czegoś, chyba tylko dla Polaków na zmywakach.
Szczepionka #!$%@? daje, to pokaż te dane.
Poza tym naukowcy to nie jest Jackowski żeby otwierali trzecie oko w dupie. Stawiają tezę, którą można obalić i postawić własną na podstawie nowszych badań i symulacji, a stara teza wtedy jest już nieaktualna,
@MajorParowa Aha. Znieśli pandemie bo

W UK zniesiono, bo Johnson zrobił imprezkę i się ludzie #!$%@?


Podczas gdy w 1 wątku pisałeś że znoszą obostrzenia bo Omikron to endgame. To jak to wreszcie jest? A wcześniej to się ludzie nie #!$%@? nie? Wcale nie było protestów ani nic( ͡º ͜ʖ͡º)

I dlaczego nie odniosłeś się do danych które podałem czyli gdy wprowadzali lockdown było mniej przypadków zakarzen
@CreativePL: Na #!$%@? ty mi przypisujesz czegoś czego nie powiedziałem. Tworzysz sobie chochoła i w niego walisz.
Z tobą dyskusja jest jałowa, bo twoje jedyne argumenty to spisek i że coś jest podejrzane xD
Ja #!$%@? bądźmy poważni.
Ty masz w ogóle pojęcie jak działa nauka, że żaden naukowiec nie powie, że wszystko wie, bo zawsze można dokonać nowych badań i na ich podstawie obalić poprzednie. To szurom się wydaje, że
@sketel: zdajesz sobie sprawę, że źródło, które podałeś potwierdza to co pisał Parówa? Poza tym nie opefuje ono terminami medycznymi, a w nazwie strony ma z góry narzuconą tezę.
@CreativePL: naukę trzeba kwestionować ale dowodami i badaniami naukowymi. Na tym polega.
Dlaczego zapewniali? Bo testowali na świeżej grupie ludzi jeden wariant bez odstępu czasu to prosta sprawa. Jak widać gdyby wtedy wyszczepiono od razu większość populacji to wirus by wygasł. Zaczął mutować, proste.
Lockdownów nie należy wiązać z nauką a polityką i ich działamaniami. Sprawa wygląda tak: zbliża się pik zachorowań, tydzień wymyślają lockdown, potem dogrywają tak aby ludzie ich
za każdym #!$%@? razem szur musi zasugerować że oglądamy TV xD Dlaczego wy to robicie? Jest 2022 rok człowieku i jesteś na portalu dla ludzi młodych generalnie. Mało kto tutaj ogląda TV, foliarzu.


@Creed-Bratton: no to z onetu, co za różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CreativePL: Ty się pytałeś dlaczego znosza w UK pomimo wysokich wskaźników i ja odpowiadałem na to pytanie. Bo była to decyzja polityczna nie powiązana z nauką.
Znoszą w innych krajach (np Szwecja), bo mamy naukowe przesłanki, oraz takie wynikające z danych, że prawdopodobnie wchodzimy w fazę endemii czyli wygaszania się epidemii.
Ty albo udajesz, albo rzeczywiście nie rozumiesz co się pisze do ciebie.
Napisałem, że nie wiem dlaczego jedni politycy robią
@Scross93: Krytykuja, słusznie idiotyczne ruchy polityków i na tej podstawie stawiają argument, że w takim razie nauka nie działa. Nie rozumiem mieszania nauki z polityką na takiej płaszczyźnie.
Najlepszym dowodem na rozmijanie się polityki z nauką jest rezygnacja lwiej części specjalistów z rady medycznej, bo dla PiSu ważniejsze były słupki poparcia. Być może dlatego przyspieszono u nas luzowanie, ale tego nie wiem, aczkolwiek mają podstawy i mogą je podawać jako argument.
wirus mutuje w wersje zaraźliwe ale mniej niebezpiecznie i że właśnie ta odmiana może przynieść koniec pandemii.


@To_ja_moze_pozamiatam: A ja oglądałem jak specjaliści wypowiadali się, że to szczepionki zatrzymają wirus i wrócimy do normalności. Nie było nic mowy, że mutuje do łagodnych postaci, które kończą pandemię. ()
@MajorParowa: Przecież rząd od dawna dostosowuje strategię walki z nieistniejącą plandemią do poziomu wyborców foliarzy przegrywów. Większość niezaszczypanych to albo popiera PIS, albo jakiś Bosaków albo faszeruje łeb Atorami i innymi Fulfordami. Nawet w sejmie mamy kilku foliarzy z Januszem i agenturą Watykańską Braunem na czele. Tu chodzi o głosy a foliarze myślą że wygrali jakaś mityczną walkę z ministrem który na tle kolegów partyjnych nie jest debilem w zamian nie
@MajorParowa: Ja wiem, że krytykują słusznie ale przecież stanowisko polityczne nie jest równoznaczne z medycznym. Medyczny był jedynie pierwszy, ostry lockdown poza przypadkami, w których policja łapała biegaczy. To było zrozumiałe. Zrozumiałe było ograniczanie ruchów w galeriach, a nawet pewne ostre lockdowny, podyktowane bardziej służbą zdrowia. Problemem jest gdy ludzie uważają, że to co robi rząd, jest tym co rekomendują medycy, a gdyby rząd zrobił, to co rekomendują medycy to byśmy
@42315: To, że wirusy mutują do łagodnych postaci jest oczywiste jak to, że jutro wstanie słońce. Logika wirusów, w skrócie polega na tym, że nie ma sensu zabijać każdego tylko masz się rozmnożyć (jak u ludzi, nie zabijaliśmy kobiet i dzieci - stąd m.in. nawiązanie w matrixie, że ludzkość to wirus - ale to oczywiście typowy smaczek dla fanów pop cultury, a nie potwierdzenie), więc idealnym wirusem jest wirus, który jest
@Skorvez_957_: To oczywiste, że rząd wali pod swoich wyborców, bo wszystko ze stołkami im się wali. Na koniec tzw "foliarze", odkrzykną sukces, covididioci odkrzykną sukces, a zagłosują Ci co mają. Rzad unika, "foliarze" myślą, że wygrali. Najgorsze, że w telewizji pokazują polityków, a nie lekarzy. I w zależności, od której grupy/kliki/strony on się wywodzi będzie wymyślał swoje pierdołowate tezy.
Najlepsze, że rząd stworzył bardzo wysoki fundusz "poszczepionkowy", o którym nikt nie
@antyszur01: gdzie ja napisałem, że nauka to wiara? Co innego wierzyć w badania naukowe przeprowadzone przez profesjonalistów, a co innego w dogmaty religijne nie podparte żadnymi badaniami. Objawy szuryzmu to są z twojej strony i po tym jednym wpisie sądzę, że srogie jednak to twoja sprawa.
@antyszur01: W domu cię nauczyli wciskiac coś komuś w usta na siłę? Jak lubisz to idź do kolegi.
Następny bohater co walczy z chochołami. Na jedno zdanie wyprodukować taki wywod, który całkowicie obnaża ułomność intelektualną to musi być jakiś masochizm. Beka z ciebie opie.
@antyszur01: Usunalem twoje przygłupie wpisy w których zamiast argumentów padały same wyzwiska i foliarstwo, no taki life. Ator też usuwa takie wpisy tylko, że on kasuje te które wytykają błędy. Nara i waruj burek.
@antyszur01: Pr,wczytales moje wpisy, czy sobie wymyślasz żeby pasowało do twoich urojeń? To akurat zostawię, bo te linki to jest czyste szurskie złoto xD
Może daj jeszcze linki do kanału Atorka i w realu24 xD
Same merytoryczne źródła i formacji xD
@antyszur01: Podalem w tym wątku tylko jeden link odnoszący się do głównej wypowiedzi. Ty jak na razie masz urojenia co do moich wypowiedzi nie cytując żadnej.

Tak wygląda rzetelne źródło informacji, a nie to gówno co ty wklejasz.

https://news.harvard.edu/gazette/story/2022/01/optimism-on-omicron-shift-from-pandemic-to-endemic/

Albo jesteś trollem i dałem się zbaitowac, albo jesteś typowym szurskimi odklejencem do którego nie docierają żadne argumenty bo przeczytał coś na bibuła.com, albo dobre porady. Poprostu ręce opadają.