Wpis z mikrobloga

@M_xxx: No i gra. Podgatunek - w tym wypadku raczej : gatunek wywodzący się z.

To tak jak steampunk : wywodzi się z cyberpunka i jest uznawany za podgatunek cyberpunka, chociaż tego cyber w steampunktu to zbyt dużo nie ma. Kolega @BojWhucie słusznie sie spina
Po pierwsze, postać którą gra Caroline Henderson to Haakon Sigurdsson, który ani nie był czarny ani nie był kobietą.
Ale zostawmy ten fakt ponieważ mamy tu do czynienia nie z produkcją strict historyczną a z bardziej serialem fantasy zakorzenionym wydarzeniach historycznych.
Odnosząc się do argumentu "Ale to fantasy to można wszystko". Generalnie ciężko się z tym nie zgodzić, jednak aby świat przedstawiony był autentyczny, a w takiej produkcji myślę, że jest to
@BojWhucie: Obejrzałem ten trailer i to, że jest jakaś czarnoskóra laska to nic. Oni wszyscy wyglądają jakby prowadzili barbershop. Brody ślicznie przycięta, skóra twarzy w nienagannym stanie. Kiedyś to był kasting i charakteryzacja za czasów Ragnara, Lagerthy, Horika, Rollo, Borga, Torsteina czy Eckberta. A teraz to zapowiada się na jakiś serial youngadult.
@BojWhucie: jeśli jest to produkcja historyczna to aktorzy powinni być dopasowani kolorystycznie a jeśli jest to serial czy film osadzony w tylko w świecie wikingów to nie ma znaczenie jakiego koloru są aktorzy, jeśli jest to tak pół na pół to wolałbym to pierwsza opcja. Za nim ktoś nazwie mnie prawakiem bo na wykopie wszystko jest możliwe to wiele razy pisałem że czarne elfy mnie nie ruszają w takim Wiedźminie czy
już się nie mogę doczekać tego prawackiego bólu dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BojWhucie: jak wskazywanie na przekroczenie pewnych granic w takim kontekście nazywasz prawackim bólem dupy, to w zasadzie notarialnie poświadczasz że lewica jest dla ciebie tylko subkulturą i/lub religią, a nie zestawem faktycznych poglądów z faktycznymi i uzasadnionymi ich źródłami.

Im was więcej, tym mniej tolerancji nawet dla tego racjonalnego skrawka lewicy u normalnego człowieka,