Wpis z mikrobloga

Wam też często śni się szkoła średnia? XD
I to, że we śnie ciągle zastanawiacie się, czy jeszcze muszę wstać rano i tam iść, bo np. nie zdam?

Mi się często śni i nie potrafię sobie przypomnieć że już dawno ją skończyłem.
A później po przebudzeniu jeszcze mam chwilową rozkminę, czy na pewno nie muszę już iść XD

#sny #gownowpis #sen #szkola
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damianowski: Tak, potrafi. A źródłem tego jest nasz system edukacji, który jest reliktem XIX wieku i pozostawia jedynie traumę we wczesnym wieku naszego życia, która pozostaje z nami niemal do końca naszego bytu na tej planecie :/

Jak to rzekomo powiedział klasyk:

Nie pozwólcie, by szkoła przeszkodziła wam w edukacji.
  • Odpowiedz
Nie pozwólcie, by szkoła przeszkodziła wam w edukacji


@pokustnik: Szkoda ze tak nie wiele osób to kuma. Sam uważam, ze w wolnym czasie zupełnie przypadkiem dowiedziałem sie więcej na różne tematy. Na te same tematy, które kułem na pamięć w szkole. Wiadomo nie da się przypadkiem nauczyć matmy. Ale sporo wiedzy wyciągnąłem z jakichś filmów na yt, spacerów po lesie czy przeglądania jakiś ksiazek/słuchania podcastów. Niektórzy ten świetny system edukacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Damianowski: Tak, jak koszmar nawiedza mnie jakim byłem idiotą w swojej klasie i mam po przebudzeniu dziwne wrażenie jakby to było wczoraj, choć minęło z 4-5 lat.
  • Odpowiedz
  • 157
Ostatnio śniło mi się że kumpel mi pisze, że idzie dopiero na 3 ostatnie lekcje: polski historia wf. Wstaje sobię rano szczęśliwy że dziś WF. Już optymistycznie że z chłopakami programy w nożna na hali aż w końcu zdałem sobie sprawę że do szkoły nie chodzę już 8 lat i zaraz idę do roboty i z WF nici( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Damianowski Ta, juz po studiach jestem a dalej mam sny ze musze jakis przedmiot z liceum poprawic¯_(ツ)_/¯. Ale u mnie trzeba brac pod uwage to, ze to jednak byl najbardziej traumatyczny okres w zyciu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Damianowski: no nawet dzisiaj śniło mi się moje gimnazjum, aż strach pomyśleć, że to było już 17 lat temu - kilka osób z tamtych czasów nie żyje. Chodzenie po korytarzach z pierwszym MP3 Creative'a na uszach, to se ne vrati ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Damianowski: Często sni mi się, że z powodu jakichś błędów cała nasza klasa musi ponownie przejść szkołę średnią... I tak chodzimy sobie znowu na historię rozszerzoną i uczymy się o polityce zagranicznej pierwszych Piastów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Damianowski: z moim przyjacielem jeszcze z czasów liceum mamy systematycznie nawroty tego typu snów, najczęściej że mamy ponad 50% nieobecności i nie przejdziemy dalej. To jest nieźle p------e że wiele osób ma coś takiego. A bliżej mi do 40stki:P
  • Odpowiedz