Wpis z mikrobloga

Wam też często śni się szkoła średnia? XD
I to, że we śnie ciągle zastanawiacie się, czy jeszcze muszę wstać rano i tam iść, bo np. nie zdam?

Mi się często śni i nie potrafię sobie przypomnieć że już dawno ją skończyłem.
A później po przebudzeniu jeszcze mam chwilową rozkminę, czy na pewno nie muszę już iść XD

#sny #gownowpis #sen #szkola
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damianowski: Śnić to nie, ale często łapią mnie takie rozkminy co mogłem wtedy zrobić lepiej.

I takim najlepszym pomysłem którego nie zrealizowałem była rezygnacja z technikum i pójście do liceum dla dorosłych oraz znalezienie sobie pracy.

Kumpel tak zrobił, w wieku 18 lat pracował i mieszkał w wynajmowanym mieszkaniu a do tego maturę zdał lepiej odemnie. Bo miał czas i pieniądze na korepetycje.
  • Odpowiedz
O k-----s. Śni mi się często liceum, ale to przez k---y, które miałem w klasie, ale nigdy przez jakis stres związany z maturami/testami bo przecież nawet największe tuki były ciągnięte, za uszy, a nie zdawali tylko ci, którzy nie pojawiali się wcale w szkole.
  • Odpowiedz
@Damianowski: Zdarza mi sie snic o technikum i o maturze ktora musze zdawac raz jeszcze by pod koniec snu zoorientowac sie ze przeciez mam 27 lat, mieszkam w anglii i mam prace
  • Odpowiedz
@pokustnik a może właśnie jeszcze większy cel w tym mają obecnie niż kiedyś . Obecna demokracja to obłuda, biorąc pod uwagę różne przymusy, jak szczepienia kończąc na pomysłach pieniądza z terminem ważności
  • Odpowiedz
@Damianowski: Mnie się czasem zdarza, ale przeważnie w pozytywnym kontekście. Uwielbiałem swoje liceum i bardzo dobrze je wspominam. Owszem, nauki było sporo, ale natrafiłem na wielu wspaniałych nauczycieli. Niektórzy z nich zaszczepili we mnie różne pasje. No i cały pozanaukowy aspekt - znajomości, które przetrwały wiele lat, wspólne wyjazdy, słuchanie muzyki z radioli na przerwach, treningi po szkole. Atmosfera tamtych lat była świetna i był to chyba najlepszy okres w
  • Odpowiedz
@Damianowski kilka razy mi się śniło że był już prawie koniec roku w technikum, a ja musiałem poprawić biologię żeby zdać i szukałem nauczycielki. Budziłem się zestresowany, bo nie mogłem jej znaleźć
  • Odpowiedz
@Damianowski: Miałem to samo Blitz Damiano. Tylko ze studiami akurat, raz na jakiś czas śni mi się, że jeszcze robię magistrat, na którymś roku jestem i czy ja muszę iść na te uczelnię, czy nie, czy jakieś zaliczenia. A potem wstaję i przypominam sobie, że od lat pracuję, wykształcenie wyższe jest i magistra nie robię xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokustnik: Niby każdy narzeka, że relikt, a jak chcieli unowocześnić zdalnymi, to ludzie płaczą, że jakieś zmiany są.

@Kamilo67: a ten wszędzie wtrąci swoje trzy grosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zaye93: Tak samo jak ten typ wtrącił, że słaba edukcja w Polsce ¯\_(ツ)_/¯. Taka jest prawda, od lat każdy narzeka na to samo, ale pomysłów zero, akceptacji na zmiany zero.
  • Odpowiedz
@Damianowski: To znaczy mniej więcej tyle, że zatrzymałeś się w rozwoju na poziomie szkoły średniej i twój mózg usilnie próbuje wrócić do tych czasów żeby się zsynchronizować. Cambridge kiedyś opublikował pracę badawczą dokładnie na ten temat.
  • Odpowiedz
@Damianowski: mi się tylko czasami śnią studia, o liceum zupełnie zapomniałem. A ostatnio coraz więcej snów erotycznych, mam nadzieję że rynek świń wiosną odkwitnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Damianowski: @BaltiBaltazar:
Dzięki Panowie, bo już się bałem, że mi się coś w głowie miesza. 20 lat po maturze, nigdy się szkołą za bardzo nie przejmowałem, raczej na luzie podchodziłem, a coraz częściej mam takie sny, że siedzę w klasie i orientuję się, że już strasznie dawno nie byłem w szkole, mam same nieobecności i nie dostanę promocji do następnej klasy ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz