Wpis z mikrobloga

@KorwinizacjaPrzelyku: Bo mój stary mieszka na kawalerce 28m a moja matka nawet nie ma własnego mieszkania tylko wynajmuje niedużo większe i jest osobą z którą ciężko wytrzymać a nie mam jak się dokładać do tego wynajmu co mnie eliminuje z tej możliwości mieszkania tam.
@KorwinizacjaPrzelyku: Czyli wnioski z dupy i widzisz co chcesz widzieć. Nie mam domu rodzinnego, znam tego człowieka od dawna, mam długi bo chciałem ratować interes w strachu przed polskim gownojanuszexem w dodatku w pandemii. Ty zarabiasz 15k i to jest oskarowate. Studiowanie i takie rzeczy są też znacznie bardziej normickie. Rozumiem, że nie byłbym Oskarem tylko w sytuacji mieszkania pod śmietnikiem? xd bo to moja jedyną alternatywa.
@AntemuralePrzegrywitatis: Szedłbym do kołchozu. Pracowałem w kołchozie za 1200 zł na rękę na pełny etat - taka była moja pierwsza praca. Prawie całe życie byłem biedny jak mysz, moi rodzice nie mieli pieniędzy. Zakładanie jakiegoś biznesu i ogarnianie go to by była wtedy dla mnie abstrakcja. Ja ci tylko zazdroszczę cech, które masz i nawet jak cię życie zmusiło do ich użycia, a nie cokolwiek innego, to nie zmienia faktu, że