Wpis z mikrobloga

Mam zagwozdkę. Zwalnia się miejsce managera zmiany i ze wszystkich pracujących w firmie (sami angole)stwierdzili ze jestem najbardziej kompetentny do tej roli. A przynajmniej tak mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znam firmę, znam system umiem wypracować jakieś porozumienie z ludźmi i opracować jakąś strategie działania gdy coś się posypie, a menagerowie stoją stoją #!$%@? i mysla jak to rozwiązać xD
Tylko nie wiem czy nie biorę sobie za dużo na głowę, bo jednak to odpowiedzialne stanowisko.
Skończy się spierd**anie po 5h do domu, bo robota zrobiona, albo płatne nadgodziny. Menagerowie robią swoje 8 i na chatę. A jeśli ktoś da dupy z czymś to odpowiedzialność spada na mnie. Dodatkowy stres i kombinowanie.
I myślę i się zastanawiam czy Brac czy nie.
#pracabaza #pytanie #zagwostka #uk #emigracja
  • 15
@suqmadiq2ama: Nie bylem. Zawsze mialem podejscie, ze moj menager to moj wrog i czesto mialem z nimi kose, a nie uklady. Dopiero z wiekiem przyszlo mi do myslenia :D
A w firmie pracuje 7 miesiecy poznalem wiekszosc systemu dzialania wszystkich zmian. W razie problemu to szybko mi przychodzi rozwiazanie tego problemu i opracowanie jakiegos rozwiazania. Tyle, ze bedac meno inaczej to wyglada jak pojawiaja sie obowiazki, stres i jeszcze cos pier~~nie
@kohsamui dostalem ta propozycje od menagera magazynu i mojego szefa. Rozmawialem z nimi i jesli bd chcial dadza mi oficjalne stanowisko. W firmie jeszcze sie chyba niedowiedzieli tym
@kamolek: Jak nie byłeś to bierz bez zastanawiania, poznasz temat na pietrze wyżej i będziesz potem kumał czacze nawet jak wrócisz do poprzedniego zajęcia. Ryzykujesz tylko frustracją życiową i ew wyleczeniem z korwinizmów :D

Każdy pracownik powinien poznać jak to jest być managerem imo. Jedno z cenniejszych doświadczeń
@suqmadiq2ama znam temat z piętra bardzo dobrze. Często tam siedzę, bo coś się popie**oli trzeba odkręcić to... A nawet jak nie muszę nic to i tak tam siedzę jak #!$%@? do roboty jest :D także raczej wezmę ta fuchę. Jeśli się nie sprawdzę to zawsze mogę się wycofać. Co mi szkodzi
Ocb z tymi korwinizmami xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamolek: oczywiście zakacteptuj taką propozycję, jest kolejne doświadczenie i nauka bezwzględu na to czy Ci się będzie podobać czy nie. Najgorszej jest stać w miejscu I się nie rozwijać
@kamolek:

Jakies 7 miesiecy temu zostalem TFS Co-ordinator Manager.

Nie powiem, jest stres w #!$%@? i ma sie dluzo na glowie, ale pamietaj... wszystko zalezy od tego, jakich sobie ludzi dobierzesz pod soba.

A po drugie, szaleja podwyzki za zywnosc itd. Nie wyobrazam sobie stac w miejscu i placic wiecej za wszystko.

Powodzenia!