Wpis z mikrobloga

Pod artykułem o większym przeżywaniu przez mężczyzn rozstań pojawiły się specyficzne dla rodaczek komentarze. Dla #p0lka zrobienie jakichkolwiek prac domowych jest równoznaczne z byciem służącą, tym samym facet takiej kobiety traci jej ostatni wymiar przydatności. Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli sobie na taki stan rzeczy.

#zwiazki #plodnajulka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #feminizm #feministki #bekazlewactwa #lewica #lewackalogika #betabankomat #beciak #cuckold #prawica #samiecalfa #prawdziwymezczyzna #blackpill #dickpill #natura
Pobierz RedSensej - Pod artykułem o większym przeżywaniu przez mężczyzn rozstań pojawiły się ...
źródło: comment_164433515990gxbpbrNzXCpWzHncW0NP.jpg
  • 25
@Asd15: Wiesz, feministyczna logika potrafi wiele aspektów przewrócić do góry nogami - działanie całkowicie przeciw naturze jest tam powszechne. Dla nich zrobienie jakiś prac domowych to jest upokorzenie. W krajach gdzie nie ma silnych ruchów neofeministycznych kobiety normalnie podchodzą do takich spraw.
@SP_Alfa_Kilo to znaczy tylko że ktoś tego twojego wuja wychował na kalekę. U mnie w domu było zawsze fifty fifty. Teraz sam mam rodzinę i zrobię bez problemu wszystko. Sprzątanie pranie. A jak starej zrobie sałatkę czy ugotuję obiad to jej sie mokro robi. #!$%@? jak ja sie cieszę że moi starzy nie zrobili ze mnie takiego kaleki. A wcale nie było latwo. Mój pradziadek jak prababcia poszła do szpitala to siedział