Wpis z mikrobloga

#pokazkota
Dajcie plusa dla Rumulusa, który zaraz otrzyma rozpiske na diete z deficytem kalorycznym od dietetyka bo sie rozztył delikatnie. Chyba coś przeczówa, bo od rana jakiś nadąsany taki... jak ja mu wytłumaczyć że te okrojone porcje ryżu z wołowiną to dla jego dobra( ͡° ʖ̯ ͡°). Bedzie zły()
m.....j - #pokazkota
Dajcie plusa dla Rumulusa, który zaraz otrzyma rozpiske na diet...

źródło: comment_16443135517HkaUCr0uOHUpohss8vPYA.jpg

Pobierz
  • 24
@minimoj: Na początku jebnij barana w ścianę. Później poczytaj jaki rodzaj karmy jedzą koty. Karmisz gównem i suchą, to później ma nadwagę. Co skraca jego średni czas życia i zwiększa szanse na nowotwór, chore nerki, #!$%@?ą wątrobę. Gratulacje dla właściciela i współczuję siersciuchowi
@minimoj: Karmię koty porządną karmą (i tak chyba wychodzi taniej niż saszetki z gówna w biedronce), nic im nie limituję, dostają mokre i suche (fun fact: w zimie preferują suche, w lecie mokre, wody mają pod dostatkiem) i nic a nic nie są grube

Nie rób krzywdy kitku, poczytaj o karmach, wejdź na zooplusa i kup mu coś normalnego. 2,50zł / dzień za kota wychodzi mokra karma, sucha ciężko mi powiedzieć,
@minimoj: #!$%@? jak? Mam z różowa kota od czerwca, w sumie dostałem go od kumpla. Kot ma normalną wagę, 3x żarcie z puszki dziennie (i to nie jakiś whiskas). Kumpla koty wyglądają jak małe beczki. Jak wy to robicie?