Wpis z mikrobloga

@Ciasto_hirol: mój tate od 5 lat tylko wyczekuje, aż coś się #!$%@? w jego multilipie żeby wpakować w tego dałna jeszcze więcej pieniędzy. Taki jest dumny z tego auta, że aż czuje zazdrość i zenade jednocześnie. Niemniej, parę razy zrobiłem tym autem rodzinny wypad i powiem, że ciężko znaleźć coś co jest wygodniejsze w dłuższych trasach wakacyjnych.
zmiana temperatury z 19 na 21 stopni


@elzevir: na tym pokrętle to będą celować tak długo, że w tablecie już ogarną co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie nie siedziałem w Peugeotcie, ale jeszcze nie napotkałem problemów z obsługiwaniem któregokolwiek nowego auta. Jeśli ktoś ogarnia smartfona i stare radia, to łącząc to do kupy bez problemu sobie poradzi. We francuzie natomiast, jeśli zrobili to typowo po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NuklearnySzpadel: chodzi o to że trzeba:
1. oderwać wzrok od jezdni,
2. wyszukać przycisk "Climate",
3. odczekać 1sek laga, dopiero wtedy pojawi Ci się zakładka z ustawieniami temperatury, nawiewu, etc,
4. kliknąć parę razy w średniej wielkości przycisk "+" który nie oddaje żadnej informacji zwrotnej, że został kliknięty poza dźwiękiem (powodzenia na polskich dziurawych drogach w trafieniu w ten przycisk).

W klasycznym "climatronicu" wystarczyło wymacać gałkę temperatury, przekręcić ja i zerknąć