Wpis z mikrobloga

@asdfgh17: człowieku XD ja wiem że dzieciaków nadal to jara ale kazdy poważny człowiek co coś osiągnął w tej grze dawno odszedł od tego szamba, jak ci sie podoba granie z cziterem w co drugim meczu to sobie w to graj, gadasz z człowiekiem który wbił globala ( co teraz nie jest totalnie żadnym osiągnięciem) grałem zarówno na haxach, modowałem serwery, znam tą grę od podszewki, robiłem w niej wszytko, jedyne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frygus96: no to widzisz rozmawiasz z osobą która również miała globala mordowała się na piekielnie niskim trustfactorze miała okres gdzie cheatowała, pisała własne cheaty, była mocno into cheating community ale na koniec dni i tak uważam że cs jest zajebistą grą a valve moją ulubioną ikoniczną firmą
@asdfgh17: to sorry ale jesteś chyba jakimś chorym fanbojem tej firmy i samej gry. Walwe jedyne co robi to kosi frajerów na skrzynki itp, jeszcze powiedz że to kupujesz XD jedyne do czego moge przyrównać valve to chyba war gaming i ich world of tanks gdzie zrobili z gierki pay to win i koszą hajs na debilach kupujących goldy. dosłownie ten sam poziom. Jak można lubić wydawnictwo które dosłownie psuje swoją
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frygus96:
1. dodatkowego hajsu na csa nigdy nie wydałem
2. w cyberpunka nie grałem i nie zamierzam zagrać

a valve lubię nie tylko za cs'a (który jest zajebistą grą) a za ogół działalności tzn. half life, portal, steam, tf2 no i steamdeck
co do robienia na kasę to powiem tak: jak ktoś kupuje skrzynki i klucze to jest frajerem którego trzeba #!$%@?ć na siano bo jest głupi.
porównujesz teraz cs który
@asdfgh17: porównałem ten sam poziom dojenia debili na hajs, i ten sam poziom samych graczy. tak w wot jak i w cs ludzie są #!$%@? przez cziterów i przez samych wydawców, nadal nie kumasz, odpal cs, pograj na czitach, albo pograj bez czitów miejąc w co drugim meczu czity xD tak jak mowiłem obie gierki dobre jedynie do zabawy z ekipą raz na jakiś czas, a potem wyłączenie tego gówna zapominając
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frygus96:

ten sam poziom dojenia

gdyby valve teraz dodało płatnego xxGoldenAkxx który by #!$%@? każdego na hita to byś powiedział że w sumie nic się nie zmieniło bo skórki czy p2w to w sumie ten sam poziom dojenia?
no nie wydaje mi się
w każdym fps ludzie są #!$%@? przez cheaterow (szczególnie w f2p) i bez hwid banów nic z tym nie zrobimy (ja gram na wyjebce więc w sumie mam
@asdfgh17: o właśnie i f2p jeszcze z tego zrobili xDDDDDDDDDD od tamtego momentu to już wgl ta gra straciła sens, bo wczesniej zanim czita odpalił jeden z drugim to sie dwa razy zastanowił czy mu nie szkoda troche grosza żeby poczitować kilka miechów do bana
szkoda tylko że każdym swoim komentarzem obnażasz #!$%@?ść cs i valve. a co do tego porównania to znów nic nie zrozumiałeś XD ja #!$%@?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frygus96: rozumiem porównanie tylko nie jest trafione, polityke valve porównał bym raczej do jakiegoś bardziej poważnego fps a nie wota który jest stworzony by doić ludzi na hajs
dalej idąc gracze którzy zapłacili są częściowo odizolowani od graczy f2p więc nie jest tak źle