Wpis z mikrobloga

Przepraszam, że tak dzisiaj spamuję tag.

Belgijskie gnoje biorą kasę za drogi (niemałą) i nie mogą pobudować parkingów. #!$%@? dwa lata temu mieli narodowy program budowy miejsc parkingowych, gdzie te regiony zobowiązały się do stworzenia okreslonej ilosci miejsc postojowych. Budowa polegała na przemalowaniu istniejących pasów i zwężeniu obecnych rajek, do tego stopnia, że ciężko tam wjechać i otworzyc drzwi xd. Na tych parkingach co są ciemno jak w dupie, nikt nawet latarenek nie postawi, żeby złodzieje byli dobrze widoczni jak już tną plandeki. Drugiego kraju, który tak bardzo ma #!$%@? w bezpieczeństwo nie ma. Komentarze w opiniach KAŻDEGO parkingu to materiał na film sensacyjny. Opisy jak rasowo nienormatywni kolesie tną naczepę na żywca a z drugiej strony cyganie rżną szofera przez dżinsy bez znieczulenia. Dramat. Zaplacilem te 50€ za strzeżony, bo się boję że mi nawet papier zajebią.

#zycietruckera #bekaztransa
  • 6
@kwasnybigos: jeżdżę po kraju i nie spotkałem się z uśmiechem jedynie na zachodzie ale już tych krajów nie trzeba wypisywać bo są wszystkim dobrze znane chociaz najlepsze były Niemcy okolice kolonii na dzikusie położyłem się około 7 nad ranem a o 15 był uśmiech wycięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwasnybigos: prują szczególnie na A2 od granicy do stolycy i A4, ostatnio się uspokoiło ale w zeszłym roku było kilka spektakularnych akcji z cięciem plandeki, kradzieżami i spuszczaniem paliwa a na A2 zdarzyły się nawet próby włamów do kabiny