Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
Kręcę inbe #ubereats ty #!$%@? XD Różowa zamówiła z Subwaya kanapkę, a dostała totalnie inna z guacamole. Dali złe zamówienie, to ich psim opowiazkiem jest zwrócić całą kwotę albo przysłać kolejną dostawę. A Mateusz z supportu daje jej zwrot 12 ziko zamiast pełnej kwoty 45 XD A czemu 45? Bo magicznie przed zamówieniem było 8 dostawa, a po zamówieniu 15 złotych bo doliczają później obsługę jeszcze.

Więc Różowa zamawia kanapkę z dodatkowym serem, a dostaje z guacamole i Mateusz uważa, że 12 ziko rozwiąże sprawę i guacamole sobie nie wiem, wyjmie z kanapki xD

A na koniec to co mnie rozsierdziło najmocniej - "Nie możemy dłużej rozpatrywać twojego zgłoszenia".

#!$%@? nic więcej

#zalesie #glovo #uber
iErdo - Kręcę inbe #ubereats ty #!$%@? XD Różowa zamówiła z Subwaya kanapkę, a dostał...

źródło: comment_1644065678jo6lBZH76vDDkAQxVqX69Y.jpg

Pobierz
  • 20
@iErdo: to niezłe xD UOKiK by ich mogło zaorać. Problem taki że nie ma wbrew pozorom sensownej konkurencji.
Osobiście lubię wolta i bolt food ale tam pracują hindusi którzy są totalnymi nieogarami i jest mało smacznych knajp.
O pysznym nie będę mówił gdzie za rosół trzeba 50zl zapłacić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iErdo: to jest masakra z tymi apkami w Polsce; miałem też problem z Bolt'em bo taxi się spóźnialo więc odwołałem i zamówiłem Ubera, żeby zdążyć na lotnisko a oni ściągnęli 10zl. Nie da się dogadać z supportem
Teraz wrocilem do UK i używałem Uber eats. Brakowało czegoś? Zgłoszenie 10s, automatyczne uznanie i przelew zlecony. Żadnej weryfikacji, bo tutaj zwyczajnie wierzą ludziom i bardziej się opłaca zatrzymać klienta
Zamówiłam w Subwayu kanapkę z kurczakiem, a koleś mi tuńczyka pakuje


@Ziom166: w sensie że nałożył tuńczyka do kanapki i chciał Ci taką dać, a później wymienił na kurczaka? Czy oni już raczej mają je gotowe?
Bo pierwsza opcja by mnie prawdopodobnie zabiła przez uczulenie na ryby xD
@Migfirefox: W subwayu nakładają Ci do bułki na Twoich oczach, przykład jak to wygląda w filmiku.

Mi nałożył na łyżkę, ale jeszcze nie wpakował do kanapki. Na szczęście nie mam uczulenia, więc nawet jeżeli już by nałożył, to po prostu by była nieco gorsza w smaku
Ziom166 - @Migfirefox: W subwayu nakładają Ci do bułki na Twoich oczach, przykład jak...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iErdo: ja już się nauczyłem, że przez aplikacje płatność tylko przy dostawie i po sprawdzeniu. Oststnio mi wieźli 3h za kat deklarowanych 50 minut i ostateczne musiałem se zrobić kanapki na kolację, a jak już przyjechało to tak wymemlane, że nie dało się jeść i poso do kosza. Zwrotu kasy nie dostałem.