Wpis z mikrobloga

Zdecydowałem się kupić 125cm3. Mimo że mnie wszyscy namawiają na prawo jazdy A i kupno maszyny 500 w górę. A ja po prostu chce sobie spokojnie pojeździć pozwiedzać i pooglądać widoki, a nie #!$%@?ć 250 i wyprzedzać wszystko co się da.

Pojeżdżę, pouczę się, nabiore wprawy i za rok jak mi się spodoba i będzie mi potrzeba wymiany na dużą pojemność, zrobię sobie to A a ten motocykl zostanie na korki w mieście.

Co wybrałem? Wybrałem Zontes G1 spoke

#motocykle #motoryzacja #125cc #motocykle125
Atypical - Zdecydowałem się kupić 125cm3. Mimo że mnie wszyscy namawiają na prawo jaz...

źródło: 1000008574

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
@Atypical Ja miałem takie rozkminy w zeszłym roku i właśnie 15k nowy wychodził ten co chciałem a po zgłębieniu tematu okazało się że rok wcześniej to kosztowało 7k xD Ceny #!$%@?ło. Ostatecznie nie kupiłem bo i tak nie mam czasu jeździć
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch: no ja akurat będę mieć czas, jednak ceny srogie jak za skutery xD jednakże patrząc na nowe Yamahy, Hondy z cenami 24k+ to ten Zontes przekonał
  • Odpowiedz
A ja po prostu chce sobie spokojnie pojeździć pozwiedzać i pooglądać widoki, a nie #!$%@?ć 250 i wyprzedzać wszystko co się da.


@Atypical: Zdradzę Ci pewien sekret - to samo możesz robić nawet na litrze ( ͡º ͜ʖ͡º) Zeszłego sezonu leciałem na swojej 600 w trasę z ziomeczkiem na 125. Da się? Da się. Ale wciąż jest to w #!$%@? przyjemniejsze na czymś większym.

a ten
  • Odpowiedz
@Zielony34: high five, manetka nie jest 0-1, najprzyjemniejsze i najłatwiejsze moto do jazdy jakim jeździłem to V4, 1100 pojemności i 208 koni. Kupi, pobuja się ze sprzedażą i się nauczy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@onepnch: Romet\Junak. Dlaczego? Bo ludzie to kupują ze względu na sentyment i marki, które kojarzą. Cała reszta chińczyków to egzotyka w Polsce. Stara, #!$%@? Japonia idzie na pniu w każdym stanie. Kup sobie coś używanego, od pierwszego właściciela. A najlepiej, to #!$%@? 125 i idź od razu na A, bo robiąc prawko masz dostęp do wszystkiego i fajne 500 ogarniasz za 5-6k. Kupowanie SRK za 12k to po prostu totalna głupota.
  • Odpowiedz
Kupi, pobuja się ze sprzedażą i się nauczy ¯\(ツ)/¯


@wiktorbo: No za rok będzie płacz i modlitwa, żeby znaleźć drugiego takiego, jak on teraz, który to łyknie. Gorzej, jak przez brak doświadczenia #!$%@? na tym, połamie plastiki, nóżki, czy na przykład chłodnice uszkodzi, a importer mu powie, że za 2 miesiące jest przewidywany termin dostawy częsci. Przewidywany... ¯\(ツ)/¯ Już tu w zeszłym sezonie ktoś pytał pod tagiem, jak zmusić importera do
  • Odpowiedz
No ja pytałem o te "prawdziwe" marki


@onepnch: No a jakie to są dla Ciebie "Prawdziwe" marki bo kompletnie nie wiem, o co kaman?

i zostało mi 12k na motocykl typu Scrambler. Co byś polecił?


@Atypical: Motocykl za 5-6k na jeden sezon, żebyś nauczył się go podnosić, jak #!$%@? i nie żal było aż tak bardzo plastików. Możesz też szukać od razu na przyklad Svartpilena 400, bo to to samo,
  • Odpowiedz