Wpis z mikrobloga

@zmasowanyatak: jakość może być podobna ale cena jedzenia z budki może być większa. Prostym porównaniem mogą być ceny cukru sklepów osiedlowych a ceny supermarketów (bo taka patologie zauważyłem). Supermarket ściąga cukier w paletach od dostawcy i dokłada do ceny swoją marże. Sklepy osiedlowe kupują cukier w supermarkecie i dokładają do ceny supermarketu swoją marże... (Dlatego czasem wprowadzany jest limit ilości towaru (np kg cukru) na klienta.
@Megawonsz_dziewienc: można zejść taniej kupując bułki do hamburgerów (albo zwykłe bułki tylko większe) kupić podwójne opakowanie steko podobnego mięsa i najtańszego sera.
Wyjdzie podobnie w smaku ale można wrzucić do buły 3/4 kwałki przepalatane serem to idzie się tym upchać i rozsadzić kibel później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zmasowanyatak: u mnie w mieście stoi na uboczu. Na osiedlu domków jednorodzinnych foodtruck z burgerami. Najlepsze burgery w okolicy. Zwykły burger w podstawowej wersji kosztował w zeszłym roku gdy tam ostatni raz byłem 14zl. Najdroższy chyba 22zl. Mięso wymarzone tak jak chcesz. Niby czynne do 21 ale często o 19 koniec mięsa w szczególności w weekendy. Ale w mieście obok gdzie pracuje za to samo trzeba zapłacić od 22 zł w