Wpis z mikrobloga

Pojawił się news, który jest szokujący (choć do tej pory myślałem, że to już niemożliwe) nawet dla mnie - a wiem doskonale, do czego zdolne jest to j*ne państwo z kartonu.

Ale totalnie nie jestem zszokowany tym, że nawet w obliczu takiego skur
*ństwa ze strony władzy, znalazło się stadko reprezentantów wykopowego prawictwa narodowego i innych debilizmów, klaskający uszami jak na zawołanie.

#wykopwpigulce #bekazprawakow #bekazpodludzi
enslavedeagle - Pojawił się news, który jest szokujący (choć do tej pory myślałem, że...

źródło: comment_1643981870pfDqfJdkQZkluNy6QNtHun.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
no bo przecież tęczowe płatki śniegu mają immunitet na robienie burd w polskich miastach


@melquiades: jakie burdy oni robili? Jest różnica jak ktoś łamie prawo i zatrzymuje go policja, a tym, że kogoś zatrzymuje policja bo ma tęczową torbę. Co w sądzie przyznali zresztą sami policjanci. Czytałeś wgl artykuł?
  • Odpowiedz
no bo przecież tęczowe płatki śniegu mają immunitet na robienie burd w polskich miastach


@melquiades: podlinkować Ci link do artykułu, czy przez klapki na oczach nie raczysz tam nawet spojrzeć? Policja dostała rozkaz, żeby zawijać ludzi za sam fakt posiadania tęczowych dekoracji, a nie za żadne robienie burd.
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: Nie będę marnował czasu na opowieści z oko.press. Jeżeli byli częścią agresywnie zachowującego się zgromadzenia to mogli zostać zatrzymani bez względu na to czy mieli na sobie barwy plemienne czy też nie.
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: wiesz jak to jest na wykopie policja jest dobra jak bije osoby LGBT i kobiety potem policja ssie bo ściga za maseczki natępnie mamy #muremzapolskimmundurem i wręcz włażenie w odbyt policji i straży granicznej bo skopali jakiegoś „ciapaka” i karuzela #!$%@? trwa w najlepsze tylko z 20% na tym portalu ogarnia jak bardzo złe są takie randomowe łapanki pod dyktando władzy, ale no cóż widocznie reszta się obudzi jak osobiscie
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: jak ktoś idzie w kierunku radykalizacji to jest traktowany jak inne tego typu środowiska.
policja zawsze zawijała/rozdzielała w miarę możliwości grupki ludzi zanim udało im się zebrać jeśli planowana była jakaś akcja która może potencjalnie zakłócić porządek publiczny.
Kiedyś to byli kibole, teraz skrajna lewica, nie ma zbytnio różnicy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
jak ktoś idzie w kierunku radykalizacji to jest traktowany jak inne tego typu środowiska.


@tonawegla: Na czym dokładnie polega ta radykalizacja środowisk LGBT?

policja zawsze zawijała/rozdzielała w miarę możliwości grupki ludzi zanim udało im się zebrać jeśli planowana była jakaś akcja która może potencjalnie zakłócić porządek publiczny.


Ile mieliśmy w Polsce przykładów "zakłócania porządku publicznego" przez społeczności LGBT i jaki jest ich % w stosunku ilości wszystkich marszy i manifestacji w
  • Odpowiedz
@enslavedeagle milosnikiem lpg+ to ja nie jestem i nie wiem z czego wychodki się cieszą.
Dzisiaj ganiaja tęczowych, a jutro za wyjście po 22 beż powodu będą zawijać każdego obywatela. Do tego ten kraj dąży powoli.
Oni chyba pragną drugiego stanu wojennego i bycie trzymanym za morde pod butem władzy... debile.
  • Odpowiedz
@enslavedeagle albo idzie sobie sebek z zakupami z różowa i ma torbę z tęcza. Podjazd policji, gleba i jazda na dołek z powodu teczy.
A koło protestu nawet nie przechodzili
XD Piękne czasy się szykuja skoro za jakiś symbol albo wzór człowiek jest zawijany
  • Odpowiedz