Wpis z mikrobloga

@Dudek89 @marek2092 Tylko jak będzie OP przykręcał gniazdka to niech uważa. Najlepiej dać sporo kleju dookoła gniazdka i nie dokręcać na siłę. Jak strzeli to pójdzie pęknięcie na pół kuchni. Już widziałem takie kwiatki.
@michas1976 Przecież chyba z 5x ktoś o tym wspomniał. I o tym, że gazówka za blisko okna (min. 50cm ma być). I o tym że za mało gniazdek też kilka razy. Czytajcie komentarze, a nie same babole.
@Marczeslaw: dobrze widzę, że te płytki kosztują 600 zł/m2? Jest jakieś uzasadnienie dla tej kosmicznej ceny? Aż mi się przypomniała mała cukiernia na moim osiedlu, w której właścicielka sprzedaje pączki w cenie 7-8 zł za sztukę. Twierdzi, że wklada w nie serce i stąd taka cena. Wszyscy wokół mają pączki po 1-3 zł...
@inko-gnito Fantastyczna jakość wykonania, obecnie bardzo MODNE i przepiękne ¯_(ツ)_/¯

We Wrocławiu jest cukiernia która ma pączki za 18 zł i jedząc je wiesz że to najlepszy pączek jaki jadłeś.
Jest piekarnia która ma kłosanty za 10 zł i są lepsze niż w Paryżu.
Po prostu produkty premium mają cenę premium.

Tl:dr Za jakość się płaci.
@Marczeslaw: niestety często "premium", jest zwykłym goleniem frajerów. Ja tam na płytkach się nie znam, ale glazurnik który u mnie pracował (gość z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem) powiedział krotko- "płytka za 1000 zł jest tak samo krzywa jak płytka za 50 zł".

" obecnie bardzo MODNE i przepiękne"
Moda się zmienia i jest kwestią gustu tak samo jak "przepiękność". Ja jestem prostym człowiekiem i skupiam się na sprawach obiektywnych, a nie subiektywnych odczuciach.
@inko-gnito a moją pracą jest żeby wiedzieć co obecnie jest w trendach i Raw Decor jest, tak samo jak heksagony, patchworki, czy płytki kładzione w jodełkę. Glazurnik nie wspomniał że na cenę składa się też wzór, miejsce wypalania, materiał, grubość, historia firmy.
Można kupić w OBI glinkę za 15 zł/m² którą można złamać na kolanie, a można gres o grubości 1cm za 300 zł/m² którego nie ruszy pijany Staszek z młotkiem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marek2092: a czemu dopiero teraz płytki? Trzeba było zrobić wcześniej do dołu wiszących szafek, dół płytek zaslonilby blat. Ogólnie rzadko robi się już płytki w kuchniach, ludzie robią szyby i inne cuda. Ja zrobiłem u siebie płytki 120x60 biały połysk i jest ok