Wpis z mikrobloga

@marek2092: Dałbym płytki szare, duże, z małym wzorem. Duże płytki i mniej fug to łatwiejsze czyszczenie. Wzorzyste płytki sprawia, że nie będziesz widział małych plameku np po gotowaniu. Na pewno bym nie brał jednolitych jasnych płytek, bo wszystko będzie na nich widać.
  • 0
@straw myślę kupić te 120x60 akurat od górnej szafki do blatu mam 60 z obliczeń wyszło że potrzebuję 5 sztuk takich płytek, w paczce jest 2 płytki to wyjdzie 3 paczki po plus minus 180zl za paczkę
@marek2092 mam szkło polecam, jedyne co to przy samym palniku musiał stać garnek bezpośrednio przy szkle i jakby od spodu klej się odbarwił (plama się zrobiła), ale myślę że coś zostało źle wykonane. Poza tym same plusy tylko cena nieco wyższa i musi ktoś dobrze pomierzyć żeby kontakty się zgadzały itd
za blisko powinno byc min 50 cm od okna pisałem wyżej no ale nic już z tym nie zrobię niestety


@marek2092: gościa który Ci to projektował za jaja bym powiesił
gazówka za blisko okna, jak zamontujesz kran to okna na szerokość nie otworzysz, za mało gniazdek (chyba że są od dołu szafek)
  • 0
@npbs byłem tego świadomy nie dało się inaczej zrobić po prostu, okno się na styk otwiera, gniazdka jak pisałem wyżej po dorabiam wystarczy kable od tych widocznych puścić w inne miejsca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marek2092: Ja bym polecała mozaikę, generelanie cos o małym formacie. Zwróć uwagę, że zarówno ściany jak i fronty są jednolite w jasnym kolorze więc fajnie było by trochę to ożywić, chociaż na jednej ścianie.