Wpis z mikrobloga

@marek2092: Ja wczoraj majstrom u siebie pomagałem montować szkło ;) na poprzednim mieszkaniu tez je miałem. Bardzo polecam. Estetycznie, nie nasrane faktur i bardzo łatwo się czyścić. Można dobrać kolorki ;D
@Jelony Ja mam szkło hartowane i nic się z nim nie dzieje, a uderzyłam już kilka razy garnkiem/patelnia. Szybko można przetrzeć i nie trzeba czyścić fug (chociaż mądrzejsi zaczęli stosować płytki bezfugowe). Nie rozumiem co masz na myśli z tym szybszym osadzaniem. Jeśli coś się osadziło na szkle, to osadzi się też na płytce.
@marek2092: Mogłeś sobie zrobić to okno takie że na dole jest poprzeczna szyba na całą szerokość która się tylko uchyla, a te 2 skrzydła nad nią. wtedy jak coś byś stawiał za zlewem to nie musiałbyś tego zdejmować jak byś chciał otwierać okno. Bo teraz to nie dość że wszystko musisz zabierać to pewnie też o kran ci będzie zawadzać.
@marek2092: Albo lakobel, wyglada jak szklo a jest chyba nieco bardziej elastyczny. Ja mam jakies tanie plytki w cegielke z Castoramy i sa ok. Kwestia czy bedziesz gotowac czy masz zamiar rzeźnie mieć w kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marek2092: Kuchenka gazowa musi być zamontowana conajmniej 50cm od okna, kontroli instalacji gazowej to nie przejdzie.

Zastanów się czy nie chcesz gniazdka po prawej stronie od okna

A jak chodzi o płytki - jakiekolwiek byleby wielkoformatowe. Cegiełki się beznadziejnie czyści