Wpis z mikrobloga

Ee, ile najdłużej się ruchaliście bez przerwy i wytrysku?
Ja chyba ponad godzinę albo dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak jestem pijany to wstępuje we mnie duch spermy i kiedyś się ruchaliśmy 50 minut ostro i bez przerwy. Tak to, to zazwyczaj około 15-20 minut bo czasami jestem też zmęczony po pracy albo po prostu mi się nie chce. Ale jak słyszę ze niektórzy dochodzą w 1-2 minuty to współczuję trochę, wiem jakie są loszki xD.
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 93
@tinder_project: jaka ideologia, jakie pukanie, ty serio musisz mieć coś z głową. Może lepiej nie uprawiaj seksu, bo już wystarczająco mamy mało wybitnych jednostek żebyś jeszcze się rozmnażać zaczął i przekazywać swoje geny. Jeśli tylko chciałbyś powiedziałabym Ci o co chodzi, ale wolisz obrażać randomowych ludzi w necie, którzy wskazują Twoją wypowiedż jako debilizm, więc chyba szkoda mi mojego czasu #usunkonto
LOL zmien babę albo weź się za siebie bo jej zupelnie nie podniecasz


@tinder_project:

Ale suchość pochwy zdarza się także, gdy bardzo pragniemy partnera. Wtedy powodem może być niski poziom estrogenów (np. tuż przed miesiączką lub w czasie klimakterium i po menopauzie), zażywanie niektórych leków (antyhistaminowe, na mięśniaki macicy, na nietrzymanie moczu, antybiotyki), nieprawidłowo dobrana antykoncepcja hormonalna, infekcje pochwy.

Dość częstą przyczyną suchości pochwy podczas stosunku są źle dobrane tabletki antykoncepcyjne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smutny_procesorr: najdłużej? Prawie 2h. Mocno się wtedy wypompowałem fizycznie, a jednocześnie nie kojarzyłem nic, co zrobiłbym tego dnia w celu aż takiego wydłużenia. Wiadomo, że to nie było 2h piłowania, bo bym chyba zdechł, ale ciągłego ruchania było na pewno 40 minut, jak nie lepiej.
Czyli jednak wynik z mediany mieszczący się w okolicach 10 minut to nie jest powód do wstydu i uśmiechu zażenowania, a jedynie nakierować na jakieś wskazówki
@An0nimow4:

ty ruchasz i to ty masz kontrole nad wszystkim, możesz dopasować ruchy/szybkość do swoich potrzeb, dlatego latwiej ci dojść, wiec takie stwierdzenie jest po prostu głupie xD


To jest pozornie głupie. Jak przeżyjesz 15lat z jedną dziewczyna, to możesz docenić takie rozwiązanie :)