Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem. Na wstępie powiem, że w temacie Ukraina-Rosja nie podejmę się wyszukiwania informacji typu gdzie przemieszczają się wojska, czy wyciekły jakieś smaczki, co powiedział jakiś żołnierz, polityk etc, jeśli wpadłeś tu po to, to możesz skipnąć post. Dzisiaj poprzeglądamy komentarze z #ruskiwypok ale bardziej uświadamiające nas jakie nastroje panują na wschodzie, w związku z sytuacją #ukraina #rosja trochę śmieszków, rozmyślań itp.

Как же они уже заебали! (kak że oni uże #!$%@?!) wyraz #!$%@? klik meme

Dajcie spokojnie żyć ludziom z Federacji Rosyjskiej i Ukrainy!

Jako zwykły facet z Woroneża nie mam nic do facetów z Kijowa, chcę tylko pracować i zarabiać na przyzwoite życie!

Pidory, blyat!
Pobierz Zmorka - Cześć i czołem. Na wstępie powiem, że w temacie Ukraina-Rosja nie podejmę si...
źródło: comment_1643891934e4p7rBavrfPw0bBMZ014Bg.jpg
  • 50
@Makak87

@Zmorka araz wybuchnie wojna z Ukrainą, której nikt nie chce. Tylko garstka nie-rosyjskich, a nawet nie „słowiańskich” bogatych ludzi z „Panem” (Panem z Igrzysk Śmierci) rozbija narody, które kiedyś były jednością. Chcą zobaczyć, jak będą walczyć ich dystrykty.

Kacapia state of mind. Tam sie nigdy nic nie zmieni.

Ten kraj jest skazany na biedę i sranie do dziury pod stodołą, ale nie przez Amerykanów a własny stan umysłu.

W ogóle mi
@Makak87 najlepsze jest to że oni na serio wierzą w to że ktoś inny z narodów słowiańskich ich darzy jakąkolwiek sympatią. Co chwilę w tych wpisach pojawiają się teksty o jedności słowiańskiej.

Nawet w tym co zapostowales jakiś głąb mówi o jedności narodów słowiańskich.

Nie wiem jakie narody słowiańskie chciałyby się zjednoczyć z ruskimi i czują do nich sympatię xD

Ten post zacytowany przez Ciebie powinno się pokazywać każdemu kto mówi że
Kacapia state of mind. Tam sie nigdy nic nie zmieni.

Ten kraj jest skazany na biedę i sranie do dziury pod stodołą, ale nie przez Amerykanów a własny stan umysłu.

W ogóle mi ich nie żal.


@Niemamwiedzy: weź pod uwagę, że Rosjanie są karmieni niemal tą samą propagandą konsekwentnie od ponad stu lat. Nieznacznie się zmienia – teraz wprowadzono do niej lekki ukłon w stronę czasów przedrewolucyjnych – ale zasadniczo opiera
@kasztanowcowiaczek: No i jesteśmy jednak małym krajem z małą armią. Myślisz że jakbyśmy byli największym terytorialnie krajem świata i (no powiedzmy) potęgą militarną to też bylibyśmy tak pokojowi? Ja myślę że jakby Unia nam kazała zlikwidować strefy wolne od LGBT to pod granicą z Niemcami stanęłoby wojsko xD
@Zmorka:

Zastanawiam się, wcześniej Ukraina miała broń z byłego ZSRR.

Teraz jest to mieszanina Javeliny, Stingery, Bayraktary, NLAW itd. Wszystkie przysłane przez życzliwych ludzi z całego świata.

Trzeba się go(sprzętu) nauczyć, nie tylko wiedzieć, jakie przyciski nacisnąć, jest wiele funkcji, taktyk użycia i masa innych niuansów. I nie jednego żołnierza/pluton/kompanię, ale połowa armii powinna być przeszkolona, a nawet cała armia (no, sądząc po ambicjach).

W sumie mnie też to zaciekawiło, NATO
@Budte Nie, sa normy STANAG na sprzet i uzbrojenie jednak uzycie i przydzielanie tego zlomu na poziomie druzyn/plutonow to indywidualne pomysly samych krajow.

Inaczej tez wyglada struktura i zadania plutonu zmechu i np marines.