Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem. Na wstępie powiem, że w temacie Ukraina-Rosja nie podejmę się wyszukiwania informacji typu gdzie przemieszczają się wojska, czy wyciekły jakieś smaczki, co powiedział jakiś żołnierz, polityk etc, jeśli wpadłeś tu po to, to możesz skipnąć post. Dzisiaj poprzeglądamy komentarze z #ruskiwypok ale bardziej uświadamiające nas jakie nastroje panują na wschodzie, w związku z sytuacją #ukraina #rosja trochę śmieszków, rozmyślań itp.

Как же они уже заебали! (kak że oni uże #!$%@?!) wyraz #!$%@? klik meme

Dajcie spokojnie żyć ludziom z Federacji Rosyjskiej i Ukrainy!

Jako zwykły facet z Woroneża nie mam nic do facetów z Kijowa, chcę tylko pracować i zarabiać na przyzwoite życie!

Pidory, blyat!
Zmorka - Cześć i czołem. Na wstępie powiem, że w temacie Ukraina-Rosja nie podejmę si...

źródło: comment_1643891934e4p7rBavrfPw0bBMZ014Bg.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • 0
Ale trzeba zaznaczyć, że ta strona nie jest raczej rosyjskim wykopem. Na pikabu siedzą ludzie zazwyczaj starsi, od 30 w góre. Młodzież rosyjska 18-30 lat często ma zupełnie inne opinie.
  • Odpowiedz
@krosk: jedyne dane jakie znalazłam na szybko, pokazują coś innego niż piszesz, ale jest to wywiad z Maksimem Hrjaszczewem (założyciel pikabu) z 2016 roku. Jeśli masz coś świeższego chętnie przeczytam. Tymczasem:

Czy wiek publiczności wzrasta z biegiem lat, czy też jedni uczniowie zastępują drugich?


Odsetek widzów poniżej 18 roku życia nie przekracza 15%, natomiast wiek głównej grupy pozostaje bez zmian: młodzi ludzie w wieku 18-24 lata (37%) oraz 25-34 lata
Zmorka - @krosk: jedyne dane jakie znalazłam na szybko, pokazują coś innego niż pisze...

źródło: comment_1643926176KJtFVkVu8OWDWExLylAlm8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Budte: @Makak87:
Nie musi być dokładnego przeszkolenia. To jest broń którą może obsługiwać rolnik z bliskiego wschodu. Ale użycie np. w Syrii miało jedną główną zasadę: każdy wystrzał musiał być nagrany aby darczyńcy mieli pewność, że amunicja nie została sprzedana komuś, komu nie trzeba. Stąd dziesiątki filmików typu "bum, Allahu Akbar!"

Im bardziej zaawansowany sprzęt tym prostszy w użyciu dla laika. 50 lat temu musiałeś samemu sobie zlutować
  • Odpowiedz
@Makak87: hm rozumiem, coś konkretnie Cię interesuje? przeczytałam teraz kilka wątków na ten temat, chyba nie ma sensu tłumaczyć poszczególnych komentarzy. Są oburzeni sytuacją, zgadzają się, że zablokowanie Deutsche Welle jest dobrym krokiem. Jeden z najwyżej plusowanych komentarzy:

Interesująca logika. Ich własny rząd, który rozpoczął to gówno jest dobry, a Rosja, która zrobiła odwet jest zła. I tak, tylko Rosja ma propagandystów i wyprane mózgi. #!$%@? podwójne standardy.


+ ciekawostka,
  • Odpowiedz