Wpis z mikrobloga

nie żeby coś ale jeśli ty w takim normalnym niegroźnym filmiku z dzieckiem widzisz jakieś zachowania i podteksty seksualne to ty masz problem z pedofilią, nie oni


@OddajButa123: tam nic nie ma , tak samo jak nic nie było w transach czytających bajki dziecom w szkole , do czasu aż wyszło że to skazani gwałciciele dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º) ja tam nic złego nie widzę ,
  • Odpowiedz
do czasu aż wyszło że to skazani gwałciciele dzieci


@theromanpolan: i znowu piszesz o jakimś gwałceniu dzieci w kontekscie filmiku który nie wiem co ma niby z tym wspólnego, idz sie lecz typie bo jeszcze zrobisz komuś krzywde
  • Odpowiedz
Yo, ja bym się bardziej bał by ktokolwiek z mojej rodziny spotykał się z ludźmi Twojego pokroju


@johny-kalesonny: no nie śmiem wątpić , twoja rodzina była by wręcz zaszczycona możliwością herbatki z 4 starymi gayami przebranymi w damskie ciuszki , nie to co herbatka z jakimś chamem takim jak ja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@theromanpolan: stary xD mój kumpel poszedł kiedyś do kina ze swoją 5 letnią córką przebrany za wróżkę bo był jakiś film o wróżkach i co? jest zboczeńcem bo chciał żeby jego córka się uśmiechnęła?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theromanpolan: przy wielu grubo porytych akcji w tym stylu, tutaj jakos widzę całość pozytywnie. Ale dobry humor mam dzisiaj, może dlatego xd dziwne, ale jak się kochają to #!$%@? z nimi
  • Odpowiedz
@theromanpolan: na pytania które jasno cię masakrują i odpowiedź na nie bezpośrednio pokazałaby, że nie masz racji odpowiadasz innym pytaniem.
Zostałeś totalnie zmiażdżony. Idź na Albiclę i tak się konserwuj w swojej bańce.
  • Odpowiedz
@theromanpolan: ale to jest #!$%@?. Taki dzieciak przecież nie może sam decydować o swoim życiu. Trzeba mu niektórych zachowań zabronić i wytłumaczyć czemu są złe. „O jeju suuuper, ale się dzieciak cieszy, spełnia swoje marzenia chlip chlip”, najwyżej pozniej będzie miał problemy psychiczne, ale to niewygórowana cena za jego uśmiech teraz.
  • Odpowiedz
@theromanpolan: jak w przytuleniu dziecka przy obecności jego rodzica widzisz obmacywanie dzieci, to mam złą wiadomość dla ciebie xD Nie zbliżaj się do żadnego proszę bo nie będziesz wiedział co zrobić i mogą cię ponieść żądze.
  • Odpowiedz