Wpis z mikrobloga

@Ivan_Drago: podziwiam cię, że chce ci się tak wszystko tłumaczyć jak pięciolatkowi. Jednocześnie żal mi i przykro, że w naszym polskim społeczeństwie wciąż trzeba tłumaczyć takie podstawy podstaw.

@theromanpolan: co do ciebie OPie, to sił na dyskusję z tobą nie będę tracił, bo mi szkoda, ale krótko cię streszczę i podsumuję. Ludziom o innej od ciebie orientacji/tożsamości płciowej zarzucasz: choroby psychiczne, koprofilię, pedofilię, naśmiewasz się z samobójstw, depresji, wyzywasz też
@ananasowy: skoro ci taka szkoda sił to po co zaczynasz dyskusję ? szukasz atenacji ?

idź pokibicowac pedofilom poprzebieranym w sukienki co obmacują małe dzieci XD

ty sobie lepiej zobacz definicję płatka śniegu nasz ty oburzony lewicowy popieraczu pedofili XDDDD
no ale dlaczego nie są szczęśliwi skoro spełnili swoje marzenia i zmienili płeć ?


@theromanpolan: dzieci nie powinny tego robić, bo są podatne na różne czynniki i jeszcze się kształtują, później się okazuje, że czynniki samobójstw biją rekordy wśród takich osób. To co czytałem tutaj czasemi, że nawet małe dzieci 4+ letnie plus mogą świadomie decydować o zmianie swojej płci i nie są pod wpływem rodziców czy otoczenia przy takich decyzjach-
No oczywiście, że nie miałbym - dlaczego miałbym się bać tych ludzi? Wytłumaczysz?


@johny-kalesonny: a dlaczego zakładasz że ktoś się boi 4 emerytów przebranych w damskie fatałaszki ? tutaj to jedynie to dziecko może się bać żeby mu tyłek nie pekł po spotkaniu z tymi 4 pedofilami