Wpis z mikrobloga

o nie szczęśliwi ludzie ja #!$%@? jak tak można kończcie bo my polaki nie pozwalamy na uśmiechy!!!


@Ivan_Drago: jakoś statystyki samobójstw wśród transów nie wykazują tego szczęścia ( ͡º ͜ʖ͡º) ciekawe dlaczego ?
  • Odpowiedz
no nwm, może dla tego, że jest sporo debili, którzy #!$%@?ą się w ich życie?


@Ivan_Drago: ale to oni sami są niezadowoleni z swojej transformacji której się podjeli pod wpływem swojej choroby psychicznej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
bo żyją w Polsce albo innych bantustanach, gdzie jakimś #!$%@? to przeszkadza kto co robi z własnym życiem.


@Wodolejec: komu oni przeszkadzają ? nikomu , co najwyżej ludzie się z nich śmieją i tyle , no ale to też razi ich uczucia XD
zafajdane płatki śniegu XD którym przeszkadza każdy kto się z nimi nie zgadza XD
  • Odpowiedz
@theromanpolan skoro tak bardzo ci nie przeszkadzają to czemu po prostu nie zostawisz ich w spokoju? Masz jakieś problemy psychiczne? xD
No i jest różnica między głupim żartem, a wytykaniem palcem i mówieniem, że jak takie coś ma być na ziem to niech już lepiej meteoryt #!$%@?. Dawaj, #!$%@? się z ciebie takimi chamskimi tekstami, ciekawe jak szybko zamienisz się w zafajdany płatek śniegu.
  • Odpowiedz
jakbym miał problemy psychiczne to wtedy przebierałbym się za kobietę i nagabywał bym małe dzieci jak ci faceci na widocznym filmiku


@theromanpolan uważasz, że istnieje tylko jedno zaburzenie psychiczne na świecie?

no ale dla ciebie przecież takie pedofilskie zachowania u dorosłych facetów to zdrowe jest ( ͡º ͜ʖ͡º) dla was to jest oznaka postępu


Gdzie tu widzisz pedofilię? Po czym wnosisz, że popieram pedofilię? Kto twierdzi, że
  • Odpowiedz
Gdzie tu widzisz pedofilię? Po czym wnosisz, że popieram pedofilię? Kto twierdzi, że pedofilia jest oznaką postępu?


@Ivan_Drago: nigdzie , wszystko jest normalne na tym filmiku XDDDDD

faceci powinni przebierać się w sukienki i obmacywać małe dzieci XDDDD bo to postęp jest
  • Odpowiedz
@theromanpolan co jest złego w facetach w sukienkach? Nie pytam o ciebie w sukience, tylko o obcych facetów, którzy podobno w niczym ci nie przeszkadzają.

Gdzie tu widzisz obmacywanie? Albo w ogóle jakiś podtekst seksualny?

No i ponawiam pytania z wcześniejszego komentarza, bo uciekasz od odpowiedzi.
  • Odpowiedz
Gdzie tu widzisz obmacywanie? Albo w ogóle jakiś podtekst seksualny?


@Ivan_Drago: ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

czyli to normalne kiedy 4 obcych facetów w wieku emerytalnym przebiera się w sukienki i spotyka z obcym dzieckiem przebranym w sukienkę , żeby się poprzytulać ? ( ͡º ͜ʖ͡º) czy to jest ten lewicowy postęp ?
  • Odpowiedz
@theromanpolan a my swoje! Lechia Gdańsk, Lechia Gdańsk!

Unikaj dyskusji, siedź w tej swojej intelektualnej kuwecie i powtarzaj w kółko to samo. Wtedy na pewno ludzie będą brać cię na poważnie i nikt nie będzie poddawał w wątpliwość twojego zdrowia psyhicznego.

Na moje pytania nie odpowiedziałeś, ale ja odpowiem na twoje. Zależy jak zdefiniujemy słowo "normalność", natomiast nie ma w tym zachowaniu niczego złego i to powinno być kluczowe przy jego ocenie.
  • Odpowiedz
Unikaj dyskusji, siedź w tej swojej intelektualnej kuwecie i powtarzaj w kółko to samo. Wtedy na pewno ludzie będą brać cię na poważnie i nikt nie będzie poddawał w wątpliwość twojego zdrowia psyhicznego.


@Ivan_Drago: no tak ja jestem niepoważny , natomiast 4 pedofili w sukienkach to sa poważni i doskonali partnerzy do dyskusji dla ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º) jak najbardziej nie ma nic złego w tym
  • Odpowiedz
@theromanpolan jakoś statystyki samobójstw wśród transów nie wykazują tego szczęścia ( ͡º ͜ʖ͡º) ciekawe dlaczego ?

Bo na świecie są tacy #!$%@? jak ty którzy nie pozwalają im być szczęśliwymi takimi jacy są. Tez czekam na meteoryt, tylko trzeba was wszystkich umieścić w jednym miejscu na planecie.
  • Odpowiedz