Wpis z mikrobloga

@Beekeeper o cie XD "te wedliny sa zle, CHYBA ZE, sama robiłaś" i kawa tez.

Czyli nie wiesz NIC o tym co jest na zdejciu i w brzuchu OP w momencie pisania tego wysrywu, ale zakladasz z gory ze sie niezdrowo odzywia, bo masz ochote sie powymadrzac XD

Widac ze masz mentalnosc stereotypowego craftbeerowca tylko od miesa. W najgorszym tego slowa znaczeniu.

Dawno nie widzialem przykladu tak nielogicznej logiki, wtnikajacej z checi
@Sandrinia: nie zrozumiałaś o czym piszę. Chodzi o alternatywę, czyli brak konserwantów. W takim wypadku może pojawić się clostridium botulinum lub podobne i masowa śmierć wielu ludzi w krótkim czasie.

@bizonsky: co ty za bzdury znów piszesz? Skoro kupiła w sklepie, to na 99% są tam konserwanty lub/i inne dodatki np. azotyn sodu - substancja kancerogenna, jedna z wielu, która może znajdować się w wędlinach.

Long-term exposure to sodium nitrite
@Beekeeper:

Szokującym jest jednak dla mnie to, że tak wiele osób ma tak małe pojęcie o żywności, problemy z czytaniem ze zrozumieniem i wyciąganiem logicznych wniosków. Zamiast być wdzięcznym za zwrócenie uwagi na coś o czym nie miało się pojęcia to jeszcze stek pomyj i klaunowanie. Dla mnie to jest typowe zachowanie dla prymitywnego człowieka.

xDDDD
źródło: comment_16438203783jG242gtWVOX3icPs16i6G.jpg
@Beekeeper: szanuję, że się nie dałeś sprowokować, ale z drugiej strony masz nauczkę, że tłumaczenie czegokolwiek atencjuszom nie ma sensu.

Już od pierwszych komentarzy widać, że po prostu korzystają z okazji żeby porzucać sobie gównem i poplusować się nawzajem, nawet nie próbując zrozumieć o czym piszesz xd
@Beekeeper: mnie na czarno, za co? Lol, rozumiem że tych co Cię wyzywali, ale ja Tobie nic nie zrobiłam i nie napisałam nic szyderczego, czy obraźliwego, w przeciewieństwie do Ciebie (wyzwałeś mnie od dzbanów) xd no trudno, czarnolisto za czarnolisto, żebym się nie nacięła pod jakimś Twoim wpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)