Wpis z mikrobloga

Pytanko. Ilu z Was ma ochotę wyje... z tego kraju? Takie otwarte pytanie. Ja dzisiaj przeczytałem rano wiadomości - syf w wieczornych trupy na ulicach bo covid. Polski Lad. Inflacja. Sasiny. Dudy. Kaczyńskie i ten cały syf do okoła. Dziś już nie można być już szczęśliwym człowiekiem tylko miska ryżu plus. Gdybyście mieli rzucić tutaj wszystko to jakie kierunki rozwazalibyscie:) ? Bali, Gran Canaria czy może jeszcze cos innego. Czy jeszcze gdzie kolwiek da się #!$%@? żyć normalnie? #polskilad #polska #przemyslenia ##!$%@?
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@netevil: kiedyś miałem plan awaryjny na Kanadę (sporo rodziny) ale od 20 lat coraz gorzej. Zwykła praca w fabryce = życie bez szału. Młodzi mają te same problemy co u nas. Drogie domy\mieszkania.
@netevil: Nigdzie bo wiem że trawa po drugiej stronie plota nie jest bardziej zielona. Znam Niemców którzy chcą się przeprowadzić do Polski lub Szwajcarii i takich co już są w Szwajcarii. Znajomy co siedział kilka lat w Holandii też przymierza się do powrotu. Rozumiem jeszcze podejście że ludzie wylatują na zimę ale ogólnie Polska naprawdę nie jest zła. Oczywiście nie jest najlepsza ale nie jest jakoś bardzo z tyłu. Jako kraj