Wpis z mikrobloga

"No witam! Dzwoniłem już chyba z 711 razy ale dopiero udało mi się dodzwonić. Takie dwa szybkie pytanka do Stana i do pana selekcjonera. Stano, słuchaj. Ty masz zawsze fajne fryzurki, a ja już taki zarośnięty. I tak dzwonię codziennie kilkukrotnie do swojego ulubionego fryzjera i nie mogę się zdecydować jak się ostrzyc. Jak myślisz, 7 na dole i 11 na górze będzie w porządku?
Panie Czesławie, do pana mam takie pytanie - czy zamierza pan wyjąć asa z rękawa i zaskoczyć Rosję wystawiając rezerwowy skład? Chciałbym jeszcze na koniec pozdrowić najlepszego dziennikarza w Polsce, pana Szymona Jadczaka. No trzymajcie się chłopaki."

#reprezentacja #kanalsportowy
źródło: comment_1643634469RBCZNZfCJfqvUFfzRfuMwX.jpg
  • 7
@LosowyLogin02: Wymyśliłem, nikt nie zadzwonił bo chyba nie było okazji - screen pochodzi z live'a 24h, w którym Michniewicz był gościem, ale to było dawno i chyba nie było wtedy telefonów. I tak nawet jak ktoś by zadzwonił i rzucił taki tekst to Stanowski by zaraz próbował obrócić to w żart. Ale jest spora szansa, że zrobiłby srającą minę i byłaby to wspaniała odskocznia od lizania jego dupska telefonami w stylu
@badziebadla: wy sobie wyobrażacie zawsze że ten telefon to tak ich zaorze i będziecie bohaterami, a tak naprawdę to Czesław + Stano to jest tyle charyzmy przy jednym stole ze obrócą to w żart i z uśmiechem powiedzą że wytłumaczył się Czesiek na Weszło w artykule 10 lat temu i starczy, tyle z zabłyśnięcia.