Wpis z mikrobloga

@apee: 2012 rok - najniższa krajowa 1500 - cena benzyny 5,88, cena
dolara 3,10
2022 rok - najniższa krajowa 3010 - cena benzyny 6,00, cena
dolara 4,10
Resztę sam sobie policz i pamiętaj o tym, żeby wówczas mieć najniższą krajową z normalną umową o pracę to nie było to tak proste.
  • Odpowiedz
Ja na pobliskiej stacji w Niemczech płacę 1.70€ za litr ale rozumiem dla polaka zawsze będzie za drogo XD


1.70*4.5=7.65 zł za litr XDDD
@Janusz_z_Rivii: jak jesteś dzbanem i że złotówkami jedziesz do Helmuta tankować to rzeczywiście drogo

@maanius666: Tankuję w € bo tak zarabiam. Jest drogo bo zawsze płaciłem 1.30€ za litr
  • Odpowiedz
@maanius666: Przecież napisałem ze zarabiam w € bo mieszkam w DE. To że Niemiec zarabia lepiej i może kupić więcej paliwa nie zmienia faktu że 1.70€ za litr pb95 to dla niego drogo. Ludzie tam są przyzwyczajeni do innych cen benzyny. Ja będąc w PL co jakiś czas, zawsze tankuję cały bak bo macie naprawdę tanie paliwo w porównaniu do Niemiec.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yale: @jbc_wszystko: @Hdrunked:

Ale wiecie ze akcyzę na paliwo obniżyli jakoś w styczniu i było 20 gorszy taniej. Tak teraz ma być obnizony VAT i dziwnym trafem przed obniżka vatu paliwo podrożało do prawie 6 zł xDDDDDDDDD

@Pszesmiewca: dostałeś 700 plusów, bo nikomu nie chce się sprawdzić, że ropa drożeje w zasadzie bez przerwy od początku grudnia z poziomu 68 do 89 dolarów...
  • Odpowiedz
@AndzejGolara: tragedia, w dodatku jadąc wczoraj wzdłuż zachodniopomorskiego (bo nie wiem jak jest w innych częściach polski) dosłownie co 500metrów billboard z propagandą czego to oni nie zmniejszyli typu prąd, gaz, ogrzewanie itp zapomnieli dodać o zmniejszonych rigczu… To już przekroczyło pewien poziom ohydztwa…
  • Odpowiedz