Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem dlaczego każdy na wykopie narzeka, że nie ma dziewczyny oraz mieszka z rodzicami w wieku 30 lat. Ja mieszkam z rodzicami, bo wolę mieszkanie które jest dla mnie wynajmować oraz pawilon (wpada dodatkowa gotówka 2000zł co w małej miejscowości jest bardzo spoko opcją i pozwala na to, że nie muszę pracować - ale pracuję zdalnie za 1,5 średniej krajowej co jest bardzo ok :) ) oraz nie mam dziewczyny. Nie mam dziewczyny, ponieważ na obecny moment nie znam takiej która byłaby dla mnie przeznaczona. Jeżeli jest ładna - najczęściej ją skreśla palenie papierosów. A to jest jedyna której mimo wysokiej tolerancji - niestety nie toleruję. A jak nie pali i jest ładna - wzrost lub wysokie BMI. I tak tkwię jako samotna osoba co mi absolutnie nie przeszkadza, ponieważ nie mam na oku jakiejkolwiek dziewczyny którą mogę brać pod uwagę do związku. Więc dlaczego mam przeżywać, że nie mam dziewczyny? W szkolnym okresie nic się nie udało znaleźć. Na portalach randkowych zupełna porażka. Siedzą tam osoby gdzie studia ma jakieś może 5%? A jedna dziewczyna nie wiedziała ile to 5% ze 150 (WTF :D). Dzięki czemu tak nawet nie mam jakiegokolwiek pomysłu jak znaleźć dziewczynę, bo takiej po prostu nie ma. Możliwe, że została przebrana już w suknię ślubną i zostały same najgorsze ;) a 31-latkiem żadna szanująca się 18-latka nie zainteresuje się. Z drugiej strony posiadanie rodziny oraz z tego względu obciążenie finansowe (posiadanie dziecka = kredyt) powoduje, że samotność nie jest taka zła. Seks? Przez prezerwatywę nie czuć niczego. A tabletki spowodują, że kobieta będzie się źle czuła. Więc to też taka sfera niemal nieistniejąca.
Także osoby które uważają, że coś tracą albo im z tego powodu źle - to nie w tym jest problem. Problem jest w waszym negatywnym samopoczuciu. Ja się czuję świetnie jako 31-letni kawaler. Niby skąd mam mieć powód do rozpaczy, że jestem sam? Oraz, że mieszkam z rodzicami? Jest mi z tym bardzo ok. A wam dlaczego jest z tym źle?
#zwiazki #badoo #sympatia #samotnosc #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #po30 #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #blackpill #redpill #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f6fce099f26e000a5d1813
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania:

Mam problem z tym wątkiem, bo z jednej strony myślę sobie, że może fajnie jest być takim typem i że faktycznie żyjesz sobie szczęśliwy z tego co masz, a to czego nie masz potrafisz logicznie wytłumaczyć i jest git.

Z drugiej jednak strony jak się czyta to intuicja podpowiada, że coś jest z Tobą grubo, grubo nie tak cumplu. Mój ulubiony fragment to:

A jedna dziewczyna nie wiedziała ile to
PłodnaSurykatka: @rtone:

że coś jest z Tobą grubo, grubo nie tak cumplu

ale co jest właśnie nie tak?

Chciałem coś tutaj napisać, ale odpuszczam, powodzenia!


Procenty są na pierwszych zajęciach matematyki w 4 klasie szkoły podstawowej. Podstawy podstaw.
Nie wymagam tutaj znajomości dodawania/odejmowania/mnożenia/dzielenia ułamków od dziewczyny. Mimo tego, że potrafię to sam zrobić w pamięci. A problem jest w tym, że taki jeden filmik ma 300k wyświetleń. A ja to