Wpis z mikrobloga

Dziś mam dla Was kolejną fotorelację z Hotelu Murat w Redzie, który lata świetności ma już za sobą. Świetnie niegdyś prosperujący obiekt, dzisiaj już nie przypomina tego sprzed lat. Z dnia na dzień popada w coraz większą ruinę i straszy przy głównej drodze swoim wyglądem. Na dzień dzisiejszy to już mocno zdewastowany i popadający w coraz większą ruinę budynek. Hotel stojąc bez nadzoru, sukcesywnie zostawał rozkradany i dewastowany. Obecnie w środku nie znajdują się już żadne przedmioty, które miałyby jakąkolwiek wartość, wszystko zostało wyniesione lub zdewastowane. Wszędzie leżą kawałki potłuczonego szkła i cały budynek jest pomazany szpecącymi graffiti. W 2015 r. odbył się przetarg na sprzedaż tego obiektu za ponad 4 mln zł. Niestety, jak widać, na dzień dzisiejszy chyba nie ma zainteresowanych.
Postanowiłem wybrać się do tego hotelu i z ciekawości zobaczyć jak on teraz wygląda. Udało mi się zrobić tam zdjęcia porównawcze z serii „kiedyś i dziś”. Link do znaleziska znajduje się Tutaj

Zainteresowanych moimi znaleziskami wołam w komentarzach.

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój blog / Fanpage / Instagram

#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #ciekawostki #urbex #podrozujzwykopem
Pobierz
źródło: comment_16435687743jwcpm0Xr1miDXekosxcMU.jpg
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hotel czasy świetności już dawno miał za sobą. Przez ostatnie lata działalności nie wiele samochodów było już tam widać. Jedynie weekendowe "potańcówki" przyciągały większe ilości gości. Pod koniec żywota tego hotelu próbowali go jeszcze ratować poprzez dobudowanie SPA, ale na niewiele się to zdało.
Nieruchomość była wystawiona na allegro za 15 lub 25 mln zł, nie pamiętam dokładnie, ale niestety nie znalazła swojego nabywcy.
Według mnie nie jest to do końca tak