Wpis z mikrobloga

Dziś mam dla Was kolejną fotorelację z Hotelu Murat w Redzie, który lata świetności ma już za sobą. Świetnie niegdyś prosperujący obiekt, dzisiaj już nie przypomina tego sprzed lat. Z dnia na dzień popada w coraz większą ruinę i straszy przy głównej drodze swoim wyglądem. Na dzień dzisiejszy to już mocno zdewastowany i popadający w coraz większą ruinę budynek. Hotel stojąc bez nadzoru, sukcesywnie zostawał rozkradany i dewastowany. Obecnie w środku nie znajdują się już żadne przedmioty, które miałyby jakąkolwiek wartość, wszystko zostało wyniesione lub zdewastowane. Wszędzie leżą kawałki potłuczonego szkła i cały budynek jest pomazany szpecącymi graffiti. W 2015 r. odbył się przetarg na sprzedaż tego obiektu za ponad 4 mln zł. Niestety, jak widać, na dzień dzisiejszy chyba nie ma zainteresowanych.
Postanowiłem wybrać się do tego hotelu i z ciekawości zobaczyć jak on teraz wygląda. Udało mi się zrobić tam zdjęcia porównawcze z serii „kiedyś i dziś”. Link do znaleziska znajduje się Tutaj

Zainteresowanych moimi znaleziskami wołam w komentarzach.

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój blog / Fanpage / Instagram

#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #ciekawostki #urbex #podrozujzwykopem
nightmeen - Dziś mam dla Was kolejną fotorelację z Hotelu Murat w Redzie, który lata ...

źródło: comment_16435687743jwcpm0Xr1miDXekosxcMU.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz